d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > gz zde
Prev1202122232425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 21 2007 12:13pm
Quote (Esantin @ Mon, 21 May 2007, 20:04)
Quote (MrReaper @ Mon, May 21 2007, 05:45pm)
Quote (fifky-OVA @ Mon, 21 May 2007, 14:50)
Co novy sign? biggrin.gif


trapny... dobrej film, ale tohle kolem jsou povetsinou picoviny, presne jako tohle wink.gif


taky se mi moc nelíbí
ale tvùj se mi líbí Reape biggrin.gif


ale este muj si rikal ze je pekny
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 21 2007 12:15pm
Quote (Karbec @ Mon, May 21 2007, 06:13pm)
Quote (Esantin @ Mon, 21 May 2007, 20:04)
Quote (MrReaper @ Mon, May 21 2007, 05:45pm)
Quote (fifky-OVA @ Mon, 21 May 2007, 14:50)
Co novy sign? biggrin.gif


trapny... dobrej film, ale tohle kolem jsou povetsinou picoviny, presne jako tohle wink.gif


taky se mi moc nelíbí
ale tvùj se mi líbí Reape biggrin.gif


ale este muj si rikal ze je pekny


jo ten taky biggrin.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 21 2007 12:40pm
Quote (Esantin @ Mon, May 21 2007, 06:15pm)
Quote (Karbec @ Mon, May 21 2007, 06:13pm)
Quote (Esantin @ Mon, 21 May 2007, 20:04)
Quote (MrReaper @ Mon, May 21 2007, 05:45pm)
Quote (fifky-OVA @ Mon, 21 May 2007, 14:50)
Co novy sign? biggrin.gif


trapny... dobrej film, ale tohle kolem jsou povetsinou picoviny, presne jako tohle wink.gif


taky se mi moc nelíbí
ale tvùj se mi líbí Reape biggrin.gif


ale este muj si rikal ze je pekny


jo ten taky biggrin.gif


oba je dìlala jeden èlovìk tak co smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 21 2007 12:44pm
Quote (FF-speed @ Mon, 21 May 2007, 20:40)
Quote (Esantin @ Mon, May 21 2007, 06:15pm)
Quote (Karbec @ Mon, May 21 2007, 06:13pm)
Quote (Esantin @ Mon, 21 May 2007, 20:04)
Quote (MrReaper @ Mon, May 21 2007, 05:45pm)
Quote (fifky-OVA @ Mon, 21 May 2007, 14:50)
Co novy sign? biggrin.gif


trapny... dobrej film, ale tohle kolem jsou povetsinou picoviny, presne jako tohle wink.gif


taky se mi moc nelíbí
ale tvùj se mi líbí Reape biggrin.gif


ale este muj si rikal ze je pekny


jo ten taky biggrin.gif


oba je dìlala jeden èlovìk tak co smile.gif


ten TVuJ Je DObREJ wink.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 21 2007 12:48pm
Quote (Karbec @ Mon, 21 May 2007, 19:44)
Quote (FF-speed @ Mon, 21 May 2007, 20:40)
Quote (Esantin @ Mon, May 21 2007, 06:15pm)
Quote (Karbec @ Mon, May 21 2007, 06:13pm)
Quote (Esantin @ Mon, 21 May 2007, 20:04)
Quote (MrReaper @ Mon, May 21 2007, 05:45pm)
Quote (fifky-OVA @ Mon, 21 May 2007, 14:50)
Co novy sign? biggrin.gif


trapny... dobrej film, ale tohle kolem jsou povetsinou picoviny, presne jako tohle wink.gif


taky se mi moc nelíbí
ale tvùj se mi líbí Reape biggrin.gif


ale este muj si rikal ze je pekny


jo ten taky biggrin.gif


oba je dìlala jeden èlovìk tak co smile.gif


ten TVuJ Je DObREJ wink.gif


samochvala smrdi wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 21 2007 01:12pm
Quote (otko @ Mon, 21 May 2007, 20:48)
Quote (Karbec @ Mon, 21 May 2007, 19:44)
Quote (FF-speed @ Mon, 21 May 2007, 20:40)
Quote (Esantin @ Mon, May 21 2007, 06:15pm)
Quote (Karbec @ Mon, May 21 2007, 06:13pm)
Quote (Esantin @ Mon, 21 May 2007, 20:04)
Quote (MrReaper @ Mon, May 21 2007, 05:45pm)
Quote (fifky-OVA @ Mon, 21 May 2007, 14:50)
Co novy sign? biggrin.gif


trapny... dobrej film, ale tohle kolem jsou povetsinou picoviny, presne jako tohle wink.gif


taky se mi moc nelíbí
ale tvùj se mi líbí Reape biggrin.gif


ale este muj si rikal ze je pekny


jo ten taky biggrin.gif


oba je dìlala jeden èlovìk tak co smile.gif


ten TVuJ Je DObREJ wink.gif


samochvala smrdi wink.gif


tim chtel otko upozornit abyste mu tady vocuhovaly
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 21 2007 01:13pm
Quote (Karbec @ Mon, May 21 2007, 07:12pm)
Quote (otko @ Mon, 21 May 2007, 20:48)
Quote (Karbec @ Mon, 21 May 2007, 19:44)
Quote (FF-speed @ Mon, 21 May 2007, 20:40)
Quote (Esantin @ Mon, May 21 2007, 06:15pm)
Quote (Karbec @ Mon, May 21 2007, 06:13pm)
Quote (Esantin @ Mon, 21 May 2007, 20:04)
Quote (MrReaper @ Mon, May 21 2007, 05:45pm)
Quote (fifky-OVA @ Mon, 21 May 2007, 14:50)
Co novy sign? biggrin.gif


trapny... dobrej film, ale tohle kolem jsou povetsinou picoviny, presne jako tohle wink.gif


taky se mi moc nelíbí
ale tvùj se mi líbí Reape biggrin.gif


ale este muj si rikal ze je pekny


jo ten taky biggrin.gif


oba je dìlala jeden èlovìk tak co smile.gif


ten TVuJ Je DObREJ wink.gif


samochvala smrdi wink.gif


tim chtel otko upozornit abyste mu tady vocuhovaly


VOCUH!
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 21 2007 01:19pm
GRATULUJU sam sobe k mym BRAND NEW T-MACS 6

Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 21 2007 01:25pm
Quote (fifky-OVA @ Mon, 21 May 2007, 20:19)
GRATULUJU sam sobe k mym BRAND NEW T-MACS 6



to su aidididas ?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 21 2007 01:28pm
nAjs Gud Job Gz brOZHaaA
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1202122232425Next
Closed New Topic New Poll