Quote (unknown_spirit @ Wed, 14 Mar 2007, 22:10)
Quote (Black_WoH @ Wed, 14 Mar 2007, 21:15)
fuj co to je za chudzuj to pivo??? kdyz pivo tak nase plzensky ... Gecko

to zlat baant jest ;]
jj presne tak, flaskova 12 sa vazne da celkom dobre pit

nebojim sa ju porovnat ani s ktorymkolvek pifkom tam od vas

ale jak na to foto pozeram, tak tie brilky su uz v <>, dufam ze ten co ich zobral pri nastupe na sedacku v italy, kde mi vo stvrtok spadli, skape na nejaky skaredy druh rakoviny