d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev1202122232425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 2 2007 04:44pm
tady par džoukù z našeho ATLANTIS fora

è.1
Jede Jeníèek s tatínkem po mìstì a míjejí bordel. Jeníèek se ptá svého otce: "Tatínku, co je tohle za dùm?"
"To je dùm radosti."
"Jé, tak se tam pojï podívat."
"To nejde, až jindy."
Druhý den se Jeníèek vypraví do domu radosti sám. Vejdedovnitø a potká ho kuchaøka.
"Copak tu dìláš, chlapeèku?", ptá se ho.
"Tatínek øíkal, že je to dùm radosti, tak mi nìjakou udìlejte."
A tak mu kuchaøka udìlala 3 palaèinky s èokoládou.
Když pøišel Jeníèek domù, otec se ho ptal kde byl.
"Byl jsem v tom domì radosti."
"Proboha cože? A jaké to bylo?"
"Ani se neptej. První jsem zvládl v pohodì, druhá už mi dala zabrat a tu tøetí jsem jen roztáhl a vylízal."
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
è.2
Jde hustì nasraný prasátko po lese a potká ho liška: "Co je prasátko,co se tváøíš tak nasranì?" "Hele, bìž do pièi, ty pièo èervená"
Jde dál, potká ho vlk a zeptá se: "A co že si tak nasraný, prasátko"? "Drž hubu, kokote chlupatej, šerednej a bìž do øiti!"
Potká ho medvìd a zeptá se: "Co je ti, prasátko"? "Víš co? Polib si prdel, ty idiote velkej, hnusnej, smradlavej" Jde dál a potká ho lesní víla: "Tak prasátko, za to, že si tak nasrané a jenom všem nadáváš, ti nesplním tøi,ale jenom dvì pøání!"
"Víš co, chci velkou jámu plnou hoven!" "Tady ji máš, prasátko! A co druhé pøání?" "A teï si to celý vyžer, ty dìvko jedna prùsvitná!"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
è.3
Vydají se tøi archeologové do pralesa hledat vzácný poklad. Po hodinì je unesou domorodci a povelí jim, aby každý pøinesl nìjaké ovoce. Po hodinì, 1.archeolog nese 2 pomeranèe, 2. nese hrstku borùvek, a ten 3., ten jestì hledá. domordci rozkážou archeologùm aby si ovoce nacpali do zadku a nevydali pøi tom ani jediný zvuk, jinak je upálí. 1. se tedy snaží nacpat si pomeranèe do zadku, ale vykøikne, tak ho upálí. 2. si do zadku s radostí strká jednu borùvkù do druhé ale zaène se hrozné smát, no tak ho také upálí.
V nebi potká jeden druhého a ptá se, prosimtì, to si se nemoch udržet aby ses nesmál, to tì tak lechtalo?
2. na to : ne, já jen vidìl jak si poslední archeolog nese 3 melouny!


teda pánové tak dlouho sem rozsekaný teda nebyl xd
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 4 2007 01:48pm
bajkonur na spisi rofl.gif




LOL



Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Apr 4 2007 02:12pm
lol, kdo nepije alkohol nebo nekouri, ztrati 1/2 kamosu ^^

This post was edited by undead_lord on Apr 4 2007 02:13pm
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Apr 4 2007 02:17pm
Quote (undead_lord @ Wed, 4 Apr 2007, 22:12)
lol, kdo nepije alkohol nebo nekouri, ztrati 1/2 kamosu ^^


s tymi cigami to tak neplati, ale s alkom 100 °/..
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Apr 4 2007 02:18pm
Quote (M0f0 @ Wed, Apr 4 2007, 08:17pm)
Quote (undead_lord @ Wed, 4 Apr 2007, 22:12)
lol, kdo nepije alkohol nebo nekouri, ztrati 1/2 kamosu ^^


s tymi cigami to tak neplati, ale s alkom 100 °/..


co delaji spoluzaci o prestavce? chodi ven kourit. Kdo nekouri, ma malo kamosu smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 5 2007 04:07am
Quote (otko @ Wed, Apr 4 2007, 07:48pm)
bajkonur na spisi rofl.gif



LOL


<IMG alt="" src="http://halbot.haluze.sk/images/2007-04/3218_image001.jpg">


mì zajíma proè se ti zdaj ty pavuèiny divné a vtipné...... jako vtip to teda není když to je pravda...
prostì pavouci jinak reagují na jinatší vìci
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 5 2007 04:11am
mne sa ten pavuk nezda vtipny...ale len zaujimavy smile.gif
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Apr 5 2007 11:44am
Quote (otko @ Thu, Apr 5 2007, 10:11am)
mne sa ten pavuk nezda vtipny...ale len zaujimavy smile.gif


me se pavouk sjetej lsd zda hodne vtipnej, stejne jako vetsina lidskejch smazek
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Apr 5 2007 12:11pm
Quote (undead_lord @ Wed, Apr 4 2007, 08:18pm)
Quote (M0f0 @ Wed, Apr 4 2007, 08:17pm)
Quote (undead_lord @ Wed, 4 Apr 2007, 22:12)
lol, kdo nepije alkohol nebo nekouri, ztrati 1/2 kamosu ^^


s tymi cigami to tak neplati, ale s alkom 100 °/..


co delaji spoluzaci o prestavce? chodi ven kourit. Kdo nekouri, ma malo kamosu smile.gif


tohle je nejvetsi hovno co jsem od tebe slysel jako podle tebe kdo kouri ma vic kamosu a kdo ne nema ???
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1202122232425Next
Closed New Topic New Poll