Quote (otko @ Tue, May 1 2007, 05:59pm)
Quote (M0f0 @ Tue, 1 May 2007, 17:40)
Quote (otko @ Tue, 1 May 2007, 18:22)
Quote (otko @ Thu, 19 Apr 2007, 08:12)

pc na toto?

mam to pustit za 400? ci si to radsej nahat :/
bude ti to k niecomu? 400 je asi malo...
no ja nevim napr na okrasu
j 400 je malo tygre.. chtel bych aspon dvakrat tolik..