d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Fotky > Ukazte Svuj Ksicht #2
Prev1202122232448Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jul 6 2009 02:21pm
Quote (EGY @ Mon, 6 Jul 2009, 20:42)
jj tak nam tu nespamuj :P


don8?
Member
Posts: 14,327
Joined: May 11 2009
Gold: 0.00
Jul 6 2009 03:22pm
Quote (Log_in @ Mon, Jul 6 2009, 03:21pm)
don8?


<--- don8
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jul 7 2009 03:46am
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jul 6 2009, 05:08pm)
napr tvoje dodguju, raguju atd.... to je jen z tohoto topicu... a jak prelozit noob vi asi opravdu kazdy.... tak nerikej, ze pro to neni v cestine slovo...

ja uz se s Tebou nebudu bavit.. proste nad tim zapremyslej a treba Ti to dojde.... kdyz ne, coz me ani neprekvapi tak si to pouzivej dal a delej ze sebe mongola. mej se


až překročí 20 let uvidí že máš a budeš mít pravdu
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 7 2009 04:14am
Quote (EGY @ Mon, 6 Jul 2009, 17:29)
To bych doporucil spis tobe :) cestina je bohata, myslim ze si hrave poradi s par slovickama. A obavam se ze tohle neni opravdu priklad slovicek co se nedaji prelozit jednim slovem. V Arabii maj treba 100 slov pro kone my tak 10 to pak neexistuje jednoslovny preklad ale furt je, ver mi :P
A nevim ani co je flamovat je to flámovat nebo flameovat ? to jaks napsal by se cetlo flemovat. Nebos mozna myslel flambovat, u tebe clovek hold nikdy nevi kdyz i obcas vynechavas pismenka.




flamovat =/= flámovat, což se dá odvodit z toho, že píšu s diakritikou, čili pokud bych chtěl napsat flámovat, tak to napíšu (stačilo by použít mozek a nesnažit se mě za každou cenu urážet, když na to nemáš 8)).
flamovat = flameovat a jak jsem již výše uvedl, v tomto případě je to počeštěné slovo (flameovat nejde moc dobře přes jazyk, flamovat ano).

Dovoluju si tě vyzvat, abys mi ukázal alespoň dva posty, kde jsem vynechal písmenka. Děje se to občas, jak jsi sám poznamenal, čili budeš mít VELICE jednoduchou práci, ne? :)


Quote (Sentinel4 @ Mon, 6 Jul 2009, 17:08)
napr tvoje dodguju, raguju atd.... to je jen z tohoto topicu... a jak prelozit noob vi asi opravdu kazdy.... tak nerikej, ze pro to neni v cestine slovo...

ja uz se s Tebou nebudu bavit.. proste nad tim zapremyslej a treba Ti to dojde.... kdyz ne, coz me ani neprekvapi tak si to pouzivej dal a delej ze sebe mongola. mej se




Řekl jsem, že buďto pro daný výraz v češtině není ekvivalentní překlad, nebo je, ale zní hloupě. Slovo buďto je důležité, takže nevytrhávej z kontextu prosím.

Samozřejmě, že místo "noob" můžu napsat lama, ale noob zní líp, je mnohem rozšířenější a i cizinec pochopí, o co jde 8). Jo prosimtě, mi do češtiny přelož slovo flamovat, když už si tak zakládáš na českých výrazech ( a překlad typu flamovat = schválně a úmyslně urážet a slovně napadat ostatní účastníky diskuze na diskuzních fórech či chatech (o pardon, pokecech) bez zjevného důvodu, je samozřejmě nedostačující, respektive dostačující, ale reálně nepoužitelný - radši použiji "cizí" slovo, kterému třeba plně nerozumíš, než souvětí, do kterého se člověk velice snadno zamotá 8)


Ale fajn, aby se ukončil plamen (flame), tak odteď na cz/sk fóru jen a jen české výrazy 8)
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 7 2009 04:32am
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jul 7 2009 07:59am
Quote (Karbec @ Mon, Jul 6 2009, 06:58pm)
Oh snap..


Az uvidim, ze jsi postnul neco normalniho,nebo alespon neco anglicky co je spravne napsane a dava to smysl, tak to vyscreenuju a udelam o tom cely topic
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 7 2009 08:10am
Quote (N3cum @ Tue, 7 Jul 2009, 14:59)
Az uvidim, ze jsi postnul neco normalniho,nebo alespon neco anglicky co je spravne napsane a dava to smysl, tak to vyscreenuju a udelam o tom cely topic


Az uvidim ze se zacnes chovat tak jak tady kazdemu prikazujes a podobne sracky tak udelam screen a udelam o tom cely topic, mel bys brat ten e-life trochu min vazne :cheers:
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jul 7 2009 08:48am
Quote (Karbec @ Tue, Jul 7 2009, 02:10pm)
Az uvidim ze se zacnes chovat tak jak tady kazdemu prikazujes a podobne sracky tak udelam screen a udelam o tom cely topic, mel bys brat ten e-life trochu min vazne  :cheers:


e-life? wtf? Zase picovina.. Do kolikate des tridy? si uz aspon na 2. stupni?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 7 2009 12:03pm
Quote (N3cum @ Tue, 7 Jul 2009, 15:48)
e-life? wtf? Zase picovina.. Do kolikate des tridy? si uz aspon na 2. stupni?


Promin zapomel jsem ze jste jeste nemeli Anglicky Jazyk..
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 7 2009 12:04pm
Quote (N3cum @ Tue, Jul 7 2009, 02:48pm)
e-life? wtf? Zase picovina.. Do kolikate des tridy? si uz aspon na 2. stupni?


kua co na tom nechapes.. to ti ma jak kkt psat ''zivot na internetu'' ??
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1202122232448Next
Add Reply New Topic New Poll