d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Omgf Your Account Has Been Locked :( > Doprdele Co To?
Prev1202122232435Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 949
Joined: Sep 27 2008
Gold: 2.40
Nov 11 2008 06:05pm
Nejak mrtvo tu je sad.gif

btw. nemuze byt ten ban treba i z barevneho description ?

This post was edited by oldaf on Nov 11 2008 06:05pm
Member
Posts: 5,427
Joined: Sep 23 2007
Gold: 96.86
Nov 11 2008 06:05pm
Quote (Josefista @ Wed, 12 Nov 2008, 02:00)
tak co vyhral nekdo?, hero?


hero nevyhral nic a ja taky ne sad.gif
Member
Posts: 6,220
Joined: Nov 12 2007
Gold: 50.80
Nov 11 2008 06:05pm
Quote (KoaCWizzz @ Wed, 12 Nov 2008, 02:05)
hero nevyhral nic a ja taky ne sad.gif


ja taky ne sad.gif
Member
Posts: 25,368
Joined: Dec 27 2004
Gold: 402,367.00
Nov 11 2008 06:08pm
BANNED za loader, hmmmm ...
Samozřejmě že to neni náhoda, 2 dny před vydánim datadisku k WoW.
Member
Posts: 949
Joined: Sep 27 2008
Gold: 2.40
Nov 11 2008 06:10pm
Quote (Herugurth @ Wed, 12 Nov 2008, 01:08)
BANNED za loader, hmmmm ...
Samozřejmě že to neni náhoda, 2 dny před vydánim datadisku k WoW.


Nesnasim WoW. Promarnil jsem nad tim 3 roky zivota (Oficialni server, utratil jsem 14400 Kč za mesicni poplatky)
Ted WoW nechci ani videt. WotLK si ani nezahraju smile.gif

edit: Jdu spat. mejte se smile.gif Doufam ze tu dnes bude stejne lidi jako dnes

This post was edited by oldaf on Nov 11 2008 06:12pm
Member
Posts: 5,427
Joined: Sep 23 2007
Gold: 96.86
Nov 11 2008 06:16pm
Quote (Herugurth @ Wed, 12 Nov 2008, 02:08)
BANNED za loader, hmmmm ...
Samozřejmě že to neni náhoda, 2 dny před vydánim datadisku k WoW.


nj na necem vydelat musi a na dia jim to moc nejde sad.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Nov 11 2008 06:18pm
Quote (KoaCWizzz @ Wed, 12 Nov 2008, 01:16)
nj na necem vydelat musi a na dia jim to moc nejde sad.gif


tve, od roku vydani (1999?) se do tedka prodava D2 za 500,- . myslim ze to docela de. ale ten datac je jasnej a kuli starcraftu 2 to je taky tongue.gif
Member
Posts: 5,427
Joined: Sep 23 2007
Gold: 96.86
Nov 11 2008 06:21pm
Quote (Josefista @ Wed, 12 Nov 2008, 02:18)
tve, od roku vydani (1999?) se do tedka prodava D2 za 500,- . myslim ze to docela de. ale ten datac je jasnej a kuli starcraftu 2 to je taky tongue.gif


tolik? ja to kupoval za 400 a uz je to nejakej ten rok zpatky wink.gif misto toho aby to udelali na zacatku ladderu, a zabranili boteni,
tak to udelaj ted a davaj bany za loadery.... nejlepsi joke byli ti co jeste neco pred pul noci vesele botili dal biggrin.gif
Member
Posts: 409
Joined: May 16 2008
Gold: 101.01
Nov 11 2008 06:23pm
no nevim jestli jim tenhle tah vyjde .. pokud to dělaj marketingově tak si minimálně mě odradili navždy .. když jim dam prachy vidim jak se masivně cheatuje a sám dostanu ban za loader tak už nemam vůbec chuť si od nich cokoli kupovat, za co mě smažou a zakážou CD key v dia3? .. :-D
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Nov 11 2008 06:24pm
Quote (Nacelnik @ Wed, 12 Nov 2008, 01:23)
no nevim jestli jim tenhle tah vyjde .. pokud to dělaj marketingově tak si minimálně mě odradili navždy .. když jim dam prachy vidim jak se masivně cheatuje a sám dostanu ban za loader tak už nemam vůbec chuť si od nich cokoli kupovat, za co mě smažou a zakážou CD key v dia3? ..  :-D


za nic, kdyz nebudes pouzivat neco, co se nesmi smile.gif
E: du spat, brou

This post was edited by Josefista on Nov 11 2008 06:26pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1202122232435Next
Add Reply New Topic New Poll