Quote (Herugurth @ Wed, 12 Nov 2008, 01:08)
BANNED za loader, hmmmm ...
Samozřejmě že to neni náhoda, 2 dny před vydánim datadisku k WoW.
Nesnasim WoW. Promarnil jsem nad tim 3 roky zivota (Oficialni server, utratil jsem 14400 Kč za mesicni poplatky)
Ted WoW nechci ani videt. WotLK si ani nezahraju

edit: Jdu spat. mejte se

Doufam ze tu dnes bude stejne lidi jako dnes
This post was edited by oldaf on Nov 11 2008 06:12pm