d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Je Nejmocnějčí Hráč Z čech A Slovenska??? > Ten Nejlepší Je Kdo??
Prev1202122232431Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 4 2008 10:21am
Quote (st3pix @ Mon, 4 Aug 2008, 17:17)
vždycky přemýšlel nad tím, koho rozstřílí na sračku jako prvního biggrin.gif


rofl.gif todle me fakt pobavilo, sem to skoro nerozdejchal rofl.gif

This post was edited by pugacov on Aug 4 2008 10:21am
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Aug 4 2008 11:46am
Quote (st3pix @ Mon, 4 Aug 2008, 14:04)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=21662695&f=268

MLUVÍ ZA VŠE! POKLEKNĚTE PŘED PVP BOHEM TRIVISEM!


lol to je vul
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 11:58am
Quote (pugacov @ Mon, Aug 4 2008, 04:21pm)
rofl.gif todle me fakt pobavilo, sem to skoro nerozdejchal rofl.gif


smile.gif

Quote (Beda_Travnicek @ Mon, Aug 4 2008, 04:08pm)
Myslet?To cops umi?:-D


next smartass smile.gif

Quote (Enigmma @ Mon, Aug 4 2008, 04:00pm)
Sazim 50fg na sentinela a jeho parťáka happy.gif

Trivisi víš co je zajímavé? Že podle tebe je skoro každej na tomhle foru idiot... Nebude to spíš tak, že většina je celkem normální a ten idiot jsi ty? wink.gif
Říká ti něco háška: "Všichni jste blázni, jenom já jsem letadlo." ?? Možná by ses nad tím mohl krapítek zamyslet... happy.gif


thumbsup.gif

Member
Posts: 8,345
Joined: Feb 4 2007
Gold: 3,582.35
Aug 4 2008 12:21pm
ja mam najdupanejsi ls hc char z cze svk ;D o d2 neviem, nehram to uz dlhu dobu a ti najbohatsi hraci sem na toto forum moc nechodia (preco asi?)

Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 4 2008 12:49pm
Quote (Foxcompany @ Mon, 4 Aug 2008, 18:46)
lol to je vul


je to vůl, ale hlavně PvP wannaB kang
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 4 2008 02:23pm
Quote (st3pix @ Mon, 4 Aug 2008, 20:49)
je to vůl, ale hlavně PvP wannaB kang


jak se rika RANDOM PUb STOMPER

This post was edited by Karbec on Aug 4 2008 02:23pm
Member
Posts: 6,537
Joined: Jun 15 2008
Gold: 20,552.00
Aug 4 2008 02:27pm
tak co?? uz ste se dohodli n duelu?? btw . nezapomente na video at se pak muzeem zasmat, ... rovnou muzete udelat pvp cze tournament ne ?? a pak poznáme toho nej smile.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Aug 4 2008 02:29pm
Quote (NcMbRo @ Mon, 4 Aug 2008, 22:27)
tak co?? uz ste se dohodli n duelu?? btw . nezapomente na video at se pak muzeem zasmat, ... rovnou muzete udelat pvp cze tournament ne ?? a pak poznáme toho nej smile.gif


nejmocnejsi znamena ze je nejlepsi v pvp?
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Aug 4 2008 02:30pm
Quote (NcMbRo @ Mon, Aug 4 2008, 08:27pm)
tak co?? uz ste se dohodli n duelu?? btw . nezapomente na video at se pak muzeem zasmat, ... rovnou muzete udelat pvp cze tournament ne ?? a pak poznáme toho nej smile.gif


ty to nebudeš, tak neser
Member
Posts: 6,537
Joined: Jun 15 2008
Gold: 20,552.00
Aug 4 2008 02:30pm
Quote (Log_in @ Mon, Aug 4 2008, 08:29pm)
nejmocnejsi znamena ze je nejlepsi v pvp?


ne ja to myslel vseobecn jak v bohatsvim,pvm,pvm ..
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1202122232431Next
Closed New Topic New Poll