Quote (pugacov @ Mon, Aug 4 2008, 04:21pm)

todle me fakt pobavilo, sem to skoro nerozdejchal


Quote (Beda_Travnicek @ Mon, Aug 4 2008, 04:08pm)
Myslet?To cops umi?:-D
next smartass

Quote (Enigmma @ Mon, Aug 4 2008, 04:00pm)
Sazim 50fg na sentinela a jeho parťáka

Trivisi víš co je zajímavé? Že podle tebe je skoro každej na tomhle foru idiot... Nebude to spíš tak, že většina je celkem normální a ten idiot jsi ty?
Říká ti něco háška: "Všichni jste blázni, jenom já jsem letadlo." ?? Možná by ses nad tím mohl krapítek zamyslet...
