[QUOTE=vanys,Mon, 18 Aug 2008, 07:49]<DIV class=quote1>Quote (hero_cz @ Mon, Aug 18 2008, 06:17am)</DIV>
<DIV class=quote2><!--QuoteEBegin-->gz uz jsem zase v praci cejtim hodne prace dnes

[/QUOTE]
hodne lvl service ?

[/QUOTE]
to az doma

brb este neco musim udelat a pak skocit do globusu koupit naky sroubky