Quote (Esantin @ Tue, 9 Oct 2007, 21:56)
dobrý pocit že sponzoruješ d2jsp
na to sa mozem ...:)nic mi to neda v RLbez dotace myslim nemužeš být trusted
naco trusted ? mas nejake problemy s tradovanim ap to som uz rozoberal so sobom 
dostaneš donor star - asi největší plus
a v com ako ?ked tu hviezdicku mas uz skoro kazdy druhy clovek na jsp ?uz to nie je vynimocneQuote (AcedraC @ Tue, 2 Oct 2007, 08:51)
BTW preco vsetci xcu byt Trusted ???ake to ma vyhody okrem toho ze vsetci vam davaju first???
musis byt aktivny na jsp tradovat pomahat modom a davat si pozor na vsetko co komu posles napises travi tu vela casu ap
nechapem a naco donatovat akoze jak vam njag v zivote pomohol ze mu davate vlastne peniaze ?
podla mna je to blbost donatovat
and btw napr taky donate za 1000fg co mu poslete to mate rezervu 1000fg keby vas niekto oscamoval co v pripade toho ze xes donatovat a byt trusted predpokladam ze sa vyznas na jsp tak, aby ta neokradli

Quote (AcedraC @ Tue, 2 Oct 2007, 16:11)
o tom spamovani by som pomlcal a zase si zrataj kolko zarobis viac na trusted tagu a koĺko das fg aby si ho ziskal
a aktivni musis byt zober si egyho aktaka zobrali im TT lebo neboli aktivny preco Tebmu este nezobrali neviem ale im zobrali kvoli neaktivite aspon aktakovi na 100%
This post was edited by AcedraC on Oct 9 2007 04:46pm