d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Technicka Podpora D2jsp > pokud mate nejake dotazy ohledne d2jsp
Prev1202122232425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 9 2007 11:38am
Quote (sapier @ Tue, 9 Oct 2007, 18:29)
coz je 7000 fg wink.gif


za 200$ dostaneš 5150fg
známej myslim tu star jak má EGY kupoval za 2500fg tu s tou dírou uprostřed
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 9 2007 11:42am
Quote (Esantin @ Tue, Oct 9 2007, 06:38pm)
za 200$ dostaneš 5150fg
známej myslim tu star jak má EGY kupoval za 2500fg tu s tou dírou uprostřed


tak to se určitě pleteš wink.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Oct 9 2007 01:35pm
ako naco byt donor ??
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 9 2007 01:56pm
Quote (AcedraC @ Tue, 9 Oct 2007, 20:35)
ako naco byt donor ??


dobrý pocit že sponzoruješ d2jsp wink.gif
bez dotace myslim nemužeš být trusted
dostaneš donor star - asi největší plus smile.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Oct 9 2007 01:58pm
Quote (Esantin @ Tue, Oct 9 2007, 07:56pm)
dobrý pocit že sponzoruješ d2jsp wink.gif
bez dotace myslim nemužeš být trusted
dostaneš donor star - asi největší plus smile.gif


dotace ti jenom zvysi pravdepodobnost dostat tt
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 9 2007 02:22pm
Quote (Esantin @ Tue, Oct 9 2007, 05:38pm)
za 200$ dostaneš 5150fg
známej myslim tu star jak má EGY kupoval za 2500fg tu s tou dírou uprostřed


ja ji kupoval za 3000 fg
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Oct 9 2007 02:30pm
Quote (undead_lord @ Tue, Oct 9 2007, 08:58pm)
dotace ti jenom zvysi pravdepodobnost dostat tt


ale ne moc jako podivej se na top donors na jmeno cher ten uz vysolil xxxx $ a nema nic
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Oct 9 2007 04:42pm
Quote (Esantin @ Tue, 9 Oct 2007, 21:56)
dobrý pocit že sponzoruješ d2jsp wink.gif na to sa mozem ...:)nic mi to neda v RL
bez dotace myslim nemužeš být trusted naco trusted ? mas nejake problemy s tradovanim ap to som uz rozoberal so sobom smile.gif
dostaneš donor star - asi největší plus smile.gif a v com ako ?ked tu hviezdicku mas uz skoro kazdy druhy clovek na jsp ?uz to nie je vynimocne


Quote (AcedraC @ Tue, 2 Oct 2007, 08:51)
BTW preco vsetci xcu byt Trusted ???
ake to ma vyhody okrem toho ze vsetci vam davaju first???
musis byt aktivny na jsp tradovat pomahat modom a davat si pozor na vsetko co komu posles napises travi tu vela casu ap
nechapem a naco donatovat akoze jak vam njag v zivote pomohol ze mu davate vlastne peniaze ?
podla mna je to blbost donatovat

and btw napr taky donate za 1000fg co mu poslete to mate rezervu 1000fg keby vas niekto oscamoval co v pripade toho ze xes donatovat a byt trusted predpokladam ze sa vyznas na jsp tak, aby ta neokradli smile.gif




Quote (AcedraC @ Tue, 2 Oct 2007, 16:11)
o tom spamovani by som pomlcal a zase si zrataj kolko zarobis viac na trusted tagu a koĺko das fg aby si ho ziskal
a aktivni musis byt  zober si egyho aktaka zobrali im TT lebo neboli aktivny preco Tebmu este nezobrali neviem ale im zobrali kvoli neaktivite aspon aktakovi na 100%



This post was edited by AcedraC on Oct 9 2007 04:46pm
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Oct 9 2007 11:41pm
Quote (AcedraC @ Wed, 10 Oct 2007, 00:42)
dobrý pocit že sponzoruješ d2jsp wink.gif na to sa mozem ...:)nic mi to neda v RL ale tato stranka vobec nie je o RL, ked neviec co s fg tak ich jednoducho vymenis za hviezdicku, aby si sa odlisil a zvysil svoju e-pride a virtualny status na stranke, kde sa obchoduje s pixelmi za pixelovu menu. plus sa vytvori +1 spam topic kde kazdy bude hovorit ako si to dostal well deserved
bez dotace myslim nemužeš být trusted naco trusted ? mas nejake problemy s tradovanim ap to som uz rozoberal so sobom lahsie sa ti predava duped staff/dostanes za veci kde je riziko poofu viac lebo si vacsina mysli ze ich mas z doveryhodneho zdroja, co by aj malo byt
dostaneš donor star - asi největší plus smile.gif a v com ako ?ked tu hviezdicku mas uz skoro kazdy druhy clovek na jsp ?uz to nie je vynimocne kazdy druhy urcite nie, lahsie sa odlisis od ´07 loozy, scammers a multies urcite nakradnute fg nebudu investovat do niecoho ako je star


ja som mu fg venoval lebo ma uz tato hra nebavila a chcel som sa pozriet do DF, nikto ta nenuti aby si to robil ale ked to tolko ludi robi tak asi maju dovod na to, Paul z tychto donations a de facto predaja fg za $ financuje tuto stranku a myslim ze mu to aj celkom pekne hodi nieco bokom. Takze ked nevies co s fg a uz ta to nebavi, tak si kup peknu star, rainbow orb, viac friendz slotov, animovany sig a ava, i pod v RL trade fore...

This post was edited by M0f0 on Oct 9 2007 11:43pm
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 10 2007 04:02am
přesně jak tu napsal M0f0 - orb, star, ava+sign, f sloty icon_pointr.gif style a e-pride
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1202122232425Next
Closed New Topic New Poll