Quote (Sobcz @ Thu, Sep 13 2007, 08:22pm)
ja sem pro ale moh by si to tentokrat vzit na triko nekdo jinej

a chce to KAZDOPADNE hospodu s fotbalkem

a Herem ofc.
skusim neco vymyslet... s hamishem dam hlavu dohromady a pisnem navrhy a pak to kdyz tak odsouhlasime
Jinak jsem premyslel nad turnajem ve fotbalku, startovny 5fg na hrace a teamy se budou losovat.
pak pavouk a vytezny tym bere vklad +50fg od soba
This post was edited by Jameess on Sep 13 2007 02:29pm