Trosku zdlhave ale stoji to zato

Na vysokej skole si chce student na obede sadnut k profesorovi.
Ten vsak vychytralo povie: "Labut nemoze byt priatelom svine."
Student mu odpovie: "Dobre tak ja teda odletim."
Profesora jeho odpoved natolko urazila ze sa rozhodol studenta pri najblizsej skuske potopit
a preto mu da najtazsie otazky. Studen vsak na vsetky otazky odpovie vyborne a tak mu
profesor polozi rozhodujucu otazku: "Na ceste najdes dve vrecia, jedno plne zlata, v druhom je zasa rozum. Ktore z tychto vriec si vyberies?"
"Vrece so zlatom predsa.", odpovie student pocudovane.
"Ja by som si vybral rozum.", hovori potesene profesor.
Student mu vsak vychytralo odpovie: "No vidite pan profesor, kazdy si vyberie to co mu chyba."
Profesor sa tak rozzuril, ze chytil studentov test a nacarbal "debil".
Student sa na test ani nepozrel, zobral si ho a vysiel z dveri.
Po chvili sa vratil a hovori: "Prepacte pan profesor, podpisali ste sa mi ale zabudli ste napisat znamku."
Pride mladik so slecnou pred jej dom a zacnu sa bozkavat na rozlucku.
Po chvili je mladik vzruseny a tak sa oprie dlanou o stenu a vravi:
"Milacik, co keby si mi ho vyfajcila?"
"Zblaznil si sa? Nasi nas uvidia!"
"Ale coby, oni uz urcite spia."
"Zabudni na to, urcite sa zobudia."
"Strasne ta milujem!"
"Aj ja teba, ale teraz nie!"
Zrazu sa otvoria dvere, z nich vyjde jej mladsia sestra z rozcuchanymi vlasmi a hovori:
"Otec hovori ze uz ho mas vyfajcit, inak to mam urobit ja. A mama hovori ze to kludne spravi sama. Len nech preboha da ruku dole z toho zvonceka!"
This post was edited by kvaski_svk on Oct 8 2007 10:36am