Quote (doobik @ Tue, Nov 13 2007, 11:36pm)
Kubko,prestan,keby si nevedel,ze za to nemozem,tak ok,ale aspon nebud potvora ...
Btw,janik,preco mas na sebe cosi cervene ?
nj, nemohol som si to nehat ujst taka moznost, plz PREPAC

Inak to sme na seba nahadzali vsetko z CWH a behali po girane ^^