d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Osobni Fota > Chcem vidt vae xichty ;)
Prev1192021222325Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 11 2007 02:25pm
GIEB PHRII SECKS FU.ME PLX

E: lol karbec, kdybych věděl jak vypadáš, tak ti žádný FG nedonatnu biggrin.gif biggrin.gif

This post was edited by st3pix on Jul 11 2007 02:26pm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 11 2007 02:34pm
Quote (st3pix @ Wed, 11 Jul 2007, 22:25)
GIEB PHRII SECKS FU.ME PLX

E: lol karbec, kdybych věděl jak vypadáš, tak ti žádný FG nedonatnu biggrin.gif biggrin.gif


proto sem to postnul az potom
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jul 11 2007 02:45pm
Tyjo ta druha fotka, jakobych uz nekde videl tu tvar... smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 11 2007 02:45pm
Quote (Karbec @ Wed, Jul 11 2007, 08:34pm)
Quote (st3pix @ Wed, 11 Jul 2007, 22:25)
GIEB PHRII SECKS FU.ME PLX

E: lol karbec, kdybych věděl jak vypadáš, tak ti žádný FG nedonatnu biggrin.gif biggrin.gif


proto sem to postnul az potom


LOL
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 11 2007 03:05pm
nuda
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 11 2007 03:33pm
Quote (Killer111 @ Wed, 11 Jul 2007, 23:05)
nuda


tamten sig byl lepčí..
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 15 2007 09:04am
Rozhodl jsem se sem hodit dve fotky z mnichova...
ta prvni je z jedne dlouhe noci (na obrazku uz mam v sobe 4 tuplak cerneho ..tak proto ten trochu lizly vyraz..nicmene te slecne vedle to nevadilo smile.gif..a btw: kdo nevi co je tuplak tak je analfabet smile.gif )
ta druha je rano..nebo vlastne odpoledne potom tongue.gif





This post was edited by palec on Jul 15 2007 09:07am
Member
Posts: 13,635
Joined: Mar 10 2006
Gold: 1,106.00
Jul 16 2007 12:03am
[QUOTE=palec,Sun, Jul 15 2007, 03:04pm]Rozhodl jsem se sem hodit dve fotky z mnichova...
ta prvni je z jedne dlouhe noci (na obrazku uz mam v sobe 4 tuplak cerneho ..tak proto ten trochu lizly vyraz..nicmene te slecne vedle to nevadilo smile.gif..a btw: kdo nevi co je tuplak tak je analfabet smile.gif )
ta druha je rano..nebo vlastne odpoledne potom tongue.gif

biggrin.gif pěkná slečna kolik jí bylo třináct?? biggrin.gif Ale jinak pěkná slečna wink.gif

Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Jul 16 2007 03:00am
tipuju tak na 16

btw malicku, tobe je taky 16? vypadas hrozne mlade na te druhe fotce smile.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 16 2007 03:03am
[QUOTE=fu.me,Mon, 16 Jul 2007, 08:03][QUOTE=palec,Sun, Jul 15 2007, 03:04pm]Rozhodl jsem se sem hodit dve fotky z mnichova...
ta prvni je z jedne dlouhe noci (na obrazku uz mam v sobe 4 tuplak cerneho ..tak proto ten trochu lizly vyraz..nicmene te slecne vedle to nevadilo smile.gif..a btw: kdo nevi co je tuplak tak je analfabet smile.gif )
ta druha je rano..nebo vlastne odpoledne potom tongue.gif

biggrin.gif pěkná slečna kolik jí bylo třináct?? biggrin.gif Ale jinak pěkná slečna wink.gif[/QUOTE]

both 15 smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1192021222325Next
Closed New Topic New Poll