[QUOTE=z3r0.,Tue, Jul 3 2007, 03:19pm][QUOTE=zerkii,Tue, Jul 3 2007, 03:28pm][QUOTE=undead_lord,Tue, 3 Jul 2007, 14:52]nevim kam to postnout:

Lol jak si to udělal?

[/QUOTE]
JEDNODUSE TO UDELAL,STACI SE CHLUBIT CIZIM PERIM, VIZ:
http://www.europvp.com/forum/viewtopic.php?t=1106&postdays=0&postorder=asc&start=0TODLE je screen cloveka,ktery se vydava na europvp.com pod nickem SKT a undead_lord pouze okopiroval link jeho screenu a udelal si z nej vlastni.
On je totiz strasne inteligentni a treba si myslel ze mu na to nikdo nedojde (ale ted urcite napise,ze nikde nenapsal ze je to jeho coz je pravda.)[/QUOTE]
ty jses asi jeden z nejvetsich dementu na jsp. Vidis nekde napsano ze jsem to udelal ja?? kdyby se kazdy podival poradne tak tam vidi channel dnk ..
selfowned demente This post was edited by undead_lord on Jul 3 2007 10:38am