d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Je Nejmocnějčí Hráč Z čech A Slovenska??? > Ten Nejlepší Je Kdo??
Prev1192021222331Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 07:59am
Quote (Beda_Travnicek @ Mon, Aug 4 2008, 12:57pm)
Sazim 2fg na Sentinela


to mu teda moc neveris smile.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Aug 4 2008 08:00am
ja davam 15fg na trivise a druhyho :/
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Aug 4 2008 08:02am
Quote (trivis @ Mon, Aug 4 2008, 02:59pm)
to mu teda moc neveris smile.gif


Mno koukni na me konto:-)
Setrim na PvP smitera a na hazard moc nejsem xD

This post was edited by Beda_Travnicek on Aug 4 2008 08:02am
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 08:03am
Quote (Beda_Travnicek @ Mon, Aug 4 2008, 02:02pm)
Mno koukni na me konto:-)
Setrim na PvP smitera a na hazard moc nejsem xD


TO CHAPU,TIM PADEM BYS ALE NEMEL SAZET NA VIKA..
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 4 2008 08:04am
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=21662695&f=268

MLUVÍ ZA VŠE! POKLEKNĚTE PŘED PVP BOHEM TRIVISEM!
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 08:55am
Quote (st3pix @ Mon, Aug 4 2008, 02:04pm)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=21662695&f=268

MLUVÍ ZA VŠE! POKLEKNĚTE PŘED PVP BOHEM TRIVISEM!


read biatch

Quote (trivis @ Mon, Aug 4 2008, 01:25pm)
rikaj bad,proto ze jim davam nk v pubech,nebo me neznaj a proste proc si nedat +1 ^^
kdyby si se zeptal na op duel kdo zna chary jako Com , Trivis..tak uvidis ze se ozve par lidi...
kdo me zna a s kym casto sem na tvt jako : loic,tobi,tony,key,seab,nemo,kenzo,atila,leon,kaspermusen,benke..oni me znaj a vi ze nejsem nakej rand jak rikas ty.

takze burn plz


Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 10:00am
Sazim 50fg na sentinela a jeho parťáka happy.gif

Trivisi víš co je zajímavé? Že podle tebe je skoro každej na tomhle foru idiot... Nebude to spíš tak, že většina je celkem normální a ten idiot jsi ty? wink.gif
Říká ti něco háška: "Všichni jste blázni, jenom já jsem letadlo." ?? Možná by ses nad tím mohl krapítek zamyslet... happy.gif
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Aug 4 2008 10:08am
Myslet?To cops umi?:-D
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 4 2008 10:10am
Quote (Beda_Travnicek @ Mon, 4 Aug 2008, 17:08)
Myslet?To cops umi?:-D


robocop to umel smile.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 4 2008 10:17am
Quote (pugacov @ Mon, 4 Aug 2008, 17:10)
robocop to umel smile.gif


vždycky přemýšlel nad tím, koho rozstřílí na sračku jako prvního biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1192021222331Next
Closed New Topic New Poll