Quote (Runn3r @ Fri, Jun 27 2008, 06:33pm)
randa maš v trenkach.
mam rez v pič.Co mam dělat?a ss na eastu stoji 1 k ~~
zapojit občas mozkové závity .... což 90% lidí tady dělá fakt velké problémy :-)
f.e. už jsi někdy slyšeli o " sanctuary " ?
Quote (unknown_spirit @ Sat, Jun 28 2008, 12:31am)
storm je na DR
fakt jo?