Quote (mortwatcher @ Tue, 12 Aug 2008, 17:43)
rage ?
Jinak Gz Eni

moc ne.. trosku jen..
me se totiz hrozne libilo jak jsem rekl na cze chatu jestli da nekdo duel a pulka chatu rekla: hahah lamo, nergalka te rozseka..
rikam hm.. tak schvalne..
pak jsem s nima byl ve hre naky a rikam ze bych je dal 1v2 ..
oni se desne smali a vlitli na me

BOHUZE JSEM JE OBA NAJEDNOU ZABIL ..
.. unlucky
skoro wall of text, ze?