d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Technicka Podpora D2jsp > pokud mate nejake dotazy ohledne d2jsp
Prev1192021222325Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 7 2007 03:14am
Quote (BlueBull @ Fri, Sep 7 2007, 09:02am)
jako ja?


ne ne, ty ne, bud klidnej tongue.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 7 2007 06:43am
Quote (BlueBull @ Fri, 7 Sep 2007, 11:02)
jako ja?


ne ten bluebull .. znas?
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Sep 17 2007 02:51pm
preco mi nejde do profilu uploadnut viac ako 3 obrazky alebo
je 3 pics maximum ???
dik za odpoved staci PM

This post was edited by AcedraC on Sep 17 2007 02:51pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 17 2007 02:54pm
Quote (AcedraC @ Mon, Sep 17 2007, 09:51pm)
preco mi nejde do profilu uploadnut viac ako 3 obrazky alebo
je 3 pics  maximum ???
dik za odpoved staci PM


staci PM ale aby to vsichni vedeli tak 3 obrazky je maximum i pro thread .. vseude je 3 obrazky max.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 9 2007 10:23am
plz kolik stojí donor stars ve fg? a kdybych chtěl koupit, tak u koho plz smile.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,990.88
Oct 9 2007 10:32am
Quote (Esantin @ Tue, Oct 9 2007, 04:23pm)
plz kolik stojí donor stars ve fg? a kdybych chtěl koupit, tak u koho plz smile.gif


vsechno mas tady napsano smile.gif

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=11510943&f=34
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 9 2007 11:06am
Quote (undead_lord @ Tue, 9 Oct 2007, 17:32)


jo a ještě za kolik doláčů jsou ty stars - zelená, růžová, hnědá atd? a když je jich víc, tak to se sčítá?
e. tak ty vyšší koukám se moc neprodávají, nejvíc ty ošklivý modrý biggrin.gif

This post was edited by Esantin on Oct 9 2007 11:16am
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,990.88
Oct 9 2007 11:09am
..

This post was edited by undead_lord on Oct 9 2007 11:09am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 9 2007 11:24am
Quote (Esantin @ Tue, Oct 9 2007, 06:06pm)
jo a ještě za kolik doláčů jsou ty stars - zelená, růžová, hnědá atd? a když je jich víc, tak to se sčítá?
e. tak ty vyšší koukám se moc neprodávají, nejvíc ty ošklivý modrý biggrin.gif


je to tajny ale sou to cifry dost absurdni .. biggrin.gif jen ta posrana oranzova co ma Egy stoji 200$ ^^
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Oct 9 2007 11:29am
Quote (Sobcz @ Tue, Oct 9 2007, 06:24pm)
je to tajny ale sou to cifry dost absurdni .. biggrin.gif jen ta posrana oranzova co ma Egy stoji 200$ ^^


coz je 7000 fg wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1192021222325Next
Closed New Topic New Poll