d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev1192021222362Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jan 25 2008 04:40pm
Quote (Lua @ Fri, Jan 25 2008, 09:09pm)
kdo to umí a vyzná se v la a hraje to nějákej pátek tak mi pošlete icq chci se na něco zeptat biggrin.gif


icq sent
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 26 2008 02:44am
bud nedostavam pmky nebo nevim omg nic nemam xd
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Jan 26 2008 02:48am
Quote (Lua @ Sat, 26 Jan 2008, 09:44)
bud nedostavam pmky nebo nevim omg nic nemam xd


pac on nic neposlal si dela prdel z tebe^^
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 26 2008 02:51am
Quote (hero_cz @ Sat, Jan 26 2008, 08:48am)
pac on nic neposlal si dela prdel z tebe^^


njn tje pěkný ale já fakt nic nedostal ^^ biggrin.gif
ekoj

This post was edited by Lua on Jan 26 2008 02:52am
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 26 2008 01:46pm
kde najdu questy? biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 26 2008 02:18pm
www.lineage.cz

jestli jsi tak natvrdlej že nedokážeš si přečíst veškerý info o hře tak to nehraj
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jan 26 2008 02:33pm
Quote (Killer111 @ Sat, Jan 26 2008, 08:18pm)
www.lineage.cz

jestli jsi tak natvrdlej že nedokážeš si přečíst veškerý info o hře tak to nehraj


vouch
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 26 2008 04:22pm
Quote (Killer111 @ Sat, Jan 26 2008, 08:18pm)
www.lineage.cz

jestli jsi tak natvrdlej že nedokážeš si přečíst veškerý info o hře tak to nehraj


sem línej xd
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jan 27 2008 08:12am
Quote (Lua @ Sun, 27 Jan 2008, 00:22)
sem línej xd


tak hraj csko, toto je dost narocna hra na informacie

btw.: mam ist do A sperkov? ked tak akych? phoe alebo maje? ci kaslat na to staci aj BO? tongue.gif

This post was edited by M0f0 on Jan 27 2008 08:17am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 27 2008 08:57am
Quote (M0f0 @ Sun, Jan 27 2008, 03:12pm)
tak hraj csko, toto je dost narocna hra na informacie

btw.: mam ist do A sperkov? ked tak akych? phoe alebo maje? ci kaslat na to staci aj BO? tongue.gif


tak jestli si farma tak staci BO, jinak kdyz A jedine maje, vyplati se prece jenom od 61 do 76 je to celkem doba
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1192021222362Next
Add Reply New Topic New Poll