d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > V Utery Sraz Gayu V Praze > Hero podminkou
Prev1192021222324Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 13 2007 12:21pm
tak jsem ripnul sorcku 91... kurva se nato uz vyseru!

ps: ne jdu rozject new ale vybava me mrzi sad.gif

PSS: sobe donate at si muzu koupit nejaky veci nastart


PSSS: no vlastne vsichni mi muzete poslat treba nejaky fg at muzu zase hrat

PSSSS: predem dekuji ale jak znam lidi tak nedostanu ani na 1 pgs

PSSSSS: to me docela bavi

PSSSSSS: jsem se asi zblaznil
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Sep 13 2007 12:22pm
Zevlujes jak mala holka!
PS: Chci taky donate :-D
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Sep 13 2007 12:25pm
killer je pica bo mi furt nadava a ja mu nic neudelal chapes ?
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 13 2007 12:35pm
Quote (Hamihs @ Thu, Sep 13 2007, 07:15pm)
Zero: Proc by se mu to bal rict do oci?!


Nevím, já bych se asi zachoval jednoznačně,kdyby mi někdo koho neznám řekl "kryple".

Jinak killer je můj d2best mate,takže to musíš brát trošku s nadhledem
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Sep 13 2007 02:04pm
Quote (Hamihs @ Thu, Sep 13 2007, 06:15pm)
Palec: Jj jasny vsechno ma svy negativa!!
Sentinel: My nejsme nackove ale chuligani a navic kdyby si me videl pred par mesici tak by ses nedivil:-) Ja da se rict vychazim s kazdym krome spartanskej a brnenskejch hools! A vypatlanejch nacku ktery moc resej politiku a berou bohemku jako levicovou!
Sapier: Killer je nejvic v pohode tak nevim co proti nemu mas? Spis jako vetsi dement my pripadas ty! Sorry mozna to pravda neni ale neznam te a podle toho co pises my to tak pripada! Uprimnost se cenni ne?
Zero: Proc by se mu to bal rict do oci?

A proste vsichni na tom srazu byli v pohode i kdyz sem kecal s malo kym!


ja nerekl, ze ty nbeo jamess jsi nacek, to rekl sapier smile.gif

jen sme ze zacatku, nevedel, co si o Vas mam myslet ale byli jste v poho.

ja proste nemam dobre zkusenosti s lidmi, kteri vypadaji jak ty ale urco nezavrhuji kazdeho jen podle toho jak se obleka atd..
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 13 2007 02:06pm
Quote (Sentinel4 @ Thu, Sep 13 2007, 08:04pm)
ja nerekl, ze ty nbeo jamess jsi nacek, to rekl sapier smile.gif

jen sme ze zacatku, nevedel, co si o Vas mam myslet ale byli jste v poho.

ja proste nemam dobre zkusenosti s lidmi, kteri vypadaji jak ty ale urco nezavrhuji kazdeho jen podle toho jak se obleka atd..


Jako dredy my fakt nevadej smile.gif driv jsem je chtel mit taky... me jde oto co ma clovek v hlave a ne nahlave. no stim oblikanim... jen nemuzu vystat znacky typu Thor Stainer, Grassel...
ikdyz maj pekny veci tak jsou politicky... ( nazi znacky )
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 13 2007 02:11pm
Quote (Jameess @ Thu, Sep 13 2007, 09:06pm)
Jako dredy my fakt nevadej smile.gif driv jsem je chtel mit taky... me jde oto co ma clovek v hlave a ne nahlave. no stim oblikanim... jen nemuzu vystat znacky typu Thor Stainer, Grassel...
ikdyz maj pekny veci tak jsou politicky... ( nazi znacky )


ja zas nemam rad Adidos a Noke.. sad.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 13 2007 02:17pm
Quote (Sobcz @ Thu, Sep 13 2007, 08:11pm)
ja zas nemam rad Adidos a Noke.. sad.gif


Sobe ted sem se bavil s rapierem a dali bysme dalsi sraz ale nekdy v patek, aby mohlo dorazit vic lidi dat to vedet torsku dopredu a pak rezervnout nejaky mista co ty nato ? ujal by ses organizace zase ? bych ti torsku pomohl.

PS: fotak vemu ja
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Sep 13 2007 02:18pm
Quote (Jameess @ Thu, Sep 13 2007, 08:17pm)
Sobe ted sem se bavil s rapierem a dali bysme dalsi sraz ale nekdy v patek, aby mohlo dorazit vic lidi dat to vedet torsku dopredu a pak rezervnout nejaky mista co ty nato ? ujal by ses organizace zase ? bych ti torsku pomohl.

PS: fotak vemu ja


jo, dnes sme o tom mluvil s herem. prej by taky jeste dal a taky v patek.


P.S : kdo bere pametovou kartu?
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 13 2007 02:20pm
Quote (Sentinel4 @ Thu, Sep 13 2007, 08:18pm)
jo, dnes sme o tom mluvil s herem. prej by taky jeste dal a taky v patek.


P.S : kdo bere pametovou kartu?


mam 500mb ... takze nejakych 250fotek dobre kvality... i videa ( hodinku video jde natacet )
smile.gif fotak obstaram jai baterky a kartu
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1192021222324Next
Add Reply New Topic New Poll