Quote (Hamihs @ Thu, Sep 13 2007, 06:15pm)
Palec: Jj jasny vsechno ma svy negativa!!
Sentinel: My nejsme nackove ale chuligani a navic kdyby si me videl pred par mesici tak by ses nedivil:-) Ja da se rict vychazim s kazdym krome spartanskej a brnenskejch hools! A vypatlanejch nacku ktery moc resej politiku a berou bohemku jako levicovou!
Sapier: Killer je nejvic v pohode tak nevim co proti nemu mas? Spis jako vetsi dement my pripadas ty! Sorry mozna to pravda neni ale neznam te a podle toho co pises my to tak pripada! Uprimnost se cenni ne?
Zero: Proc by se mu to bal rict do oci?
A proste vsichni na tom srazu byli v pohode i kdyz sem kecal s malo kym!
ja nerekl, ze ty nbeo jamess jsi nacek, to rekl sapier

jen sme ze zacatku, nevedel, co si o Vas mam myslet ale byli jste v poho.
ja proste nemam dobre zkusenosti s lidmi, kteri vypadaji jak ty ale urco nezavrhuji kazdeho jen podle toho jak se obleka atd..