d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Měsíc > co vše je na Měsíci? I UFO?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Aug 5 2007 04:20pm
Ja musim souhlasit s palcem chlapce, jen spamujes a pokud jde o to druhy, s tim souhlasim taky SES PROSTE PICA !
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 5 2007 04:36pm
Quote (CarodeJ @ Sun, Aug 5 2007, 11:20pm)
Ja musim souhlasit s palcem chlapce, jen spamujes a pokud jde o to druhy, s tim souhlasim taky SES PROSTE PICA !


uděláš beef jak 50 cent .......

já souhlasim s helenou vondráčkovou ,višhcni ste MOTHERFUCKERS
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Aug 5 2007 05:38pm
Quote (CarodeJ @ Sun, Aug 5 2007, 10:20pm)
Ja musim souhlasit s palcem chlapce, jen spamujes a pokud jde o to druhy, s tim souhlasim taky SES PROSTE PICA !


ok pro tebe jsem piča, mě se svět nezboří. Mimochodem, co že si to myslíš, že je to za sračku na tom Měsíci?
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 5 2007 05:42pm
Quote (CarodeJ @ Sun, Aug 5 2007, 10:20pm)
Ja musim souhlasit s palcem chlapce, jen spamujes a pokud jde o to druhy, s tim souhlasim taky SES PROSTE PICA !


Caro please come back to Diablo sad.gif
Spam? :-) sorry ale spammuje se tady porad tak proc ne dalsi.
Member
Posts: 17,117
Joined: Aug 5 2007
Gold: Locked
Aug 5 2007 09:06pm
sad.gif tady por
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 5 2007 11:45pm
mne to pripada jak nedofajcena ciga v prachu, tak uz serte na to
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 6 2007 06:36am
Quote (M0f0 @ Mon, 6 Aug 2007, 07:45)
mne to pripada jak nedofajcena ciga v prachu, tak uz serte na to


KING PROMLUVIL hail.gif HAU rofl.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Aug 6 2007 12:11pm
sebo podle me je to dost divny a zajimave.. ale nevim jestli je to mozne a jestli nemozne kazdopadne moc zajimave to je
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 7 2007 04:31am
Ja na mimozemstany verim a mam z nich strach
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 7 2007 06:03am
Quote (fifky-OVA @ Tue, Aug 7 2007, 10:31am)
Ja na mimozemstany verim a mam z nich strach


Ja mimozemstany sukam, a nemam z nich strach.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll