Quote (undead_lord @ Wed, Jul 25 2007, 07:18am)
Quote (thebiss @ Tue, Jul 24 2007, 09:57pm)
Agresivita je, byla a bude. Pro basniky dobry topic, ale pro me ztraci na vyznamu... asi stejne jako uvazovat nad nezvednutym zachodovym prkynkem.
tzn. nic neresit, nic nepostovat?
resit, postovat, ale jen to 1. o cem neco vim, 2. nebylo napsano uz tak v deseti minulych postech, 3. to ma kvalitni myslenku