d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Agresivita Na Jsp A Battl.netu > check it
Prev123457Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 24 2007 01:44pm
JASNĚ TOMÁŠI HÁJKU , JENŽE TOBĚ FURT UBEJVAJÍ FORUM GOLD A MĚ NEPŘIBEJVAJÍ .. NEDOKÁŽU SI TO VYSVĚTLIT sad.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 24 2007 03:12pm
Quote (Karbec @ Tue, Jul 24 2007, 07:44pm)
JASNĚ TOMÁŠI HÁJKU , JENŽE TOBĚ FURT UBEJVAJÍ FORUM GOLD A MĚ NEPŘIBEJVAJÍ .. NEDOKÁŽU SI TO VYSVĚTLIT sad.gif


Tak k tomuto nemam snad ani slova.
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Jul 24 2007 03:57pm
Agresivita je, byla a bude. Pro basniky dobry topic, ale pro me ztraci na vyznamu... asi stejne jako uvazovat nad nezvednutym zachodovym prkynkem.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 24 2007 04:02pm
Quote (thebiss @ Tue, Jul 24 2007, 09:57pm)
Agresivita je, byla a bude. Pro basniky dobry topic, ale pro me ztraci na vyznamu... asi stejne jako uvazovat nad nezvednutym zachodovym prkynkem.


To je fakt...asi se shodneme na tom že je nejlepší oplácet stejnou měrou...nebo dvojnásobně...smile.gif Tak ted si zkuste mě nasrat..
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
Jul 24 2007 05:02pm
agresivita...je vsade, ludia su proste taki a nic sa stym neda robit
naozaj vsade
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 24 2007 10:47pm
Quote (Karbec @ Tue, 24 Jul 2007, 19:44)
JASNĚ TOMÁŠI HÁJKU , JENŽE TOBĚ FURT UBEJVAJÍ FORUM GOLD A MĚ NEPŘIBEJVAJÍ .. NEDOKÁŽU SI TO VYSVĚTLIT sad.gif


neubylo mě ani jedno .... jen sem někomu půjčil víš ? ........ ale to tě zajímat nemusí .....

Dobrá poznámka Tebi wink.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jul 25 2007 01:18am
Quote (thebiss @ Tue, Jul 24 2007, 09:57pm)
Agresivita je, byla a bude. Pro basniky dobry topic, ale pro me ztraci na vyznamu... asi stejne jako uvazovat nad nezvednutym zachodovym prkynkem.


tzn. nic neresit, nic nepostovat?
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jul 25 2007 02:14am
Quote (undead_lord @ Wed, Jul 25 2007, 07:18am)
Quote (thebiss @ Tue, Jul 24 2007, 09:57pm)
Agresivita je, byla a bude. Pro basniky dobry topic, ale pro me ztraci na vyznamu... asi stejne jako uvazovat nad nezvednutym zachodovym prkynkem.


tzn. nic neresit, nic nepostovat?


resit, postovat, ale jen to 1. o cem neco vim, 2. nebylo napsano uz tak v deseti minulych postech, 3. to ma kvalitni myslenku
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jul 25 2007 02:52am
nemozem si pomoct, ale krai more? to ze ti niekto nadava tu alebo na nete vseobecne chces riesit? a jak? zavolas internet police? a ked zalozis post ktory je o tri riadky hore/dole tak necakaj nic ine, spamu je tu dost aj bez toho. by som ta poslal na BF ktory uz neexistuje, to by si sa asi sem uz nevratil. pokial ti neklopu bejzbolkami na dvere tak sa nic nedeje. takze hlavu hore, kazdy kto tu prisiel si uzil svoje, sem tam nejaka e-drama a ta nestoji ani za tento topic, citlive duse si mozu pozret nejaky pekny film s tomom hanksom a jedeme dal...
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 25 2007 03:06am
Quote (M0f0 @ Wed, Jul 25 2007, 08:52am)
nemozem si pomoct, ale krai more? to ze ti niekto nadava tu alebo na nete vseobecne chces riesit? a jak? zavolas internet police? a ked zalozis post ktory je o tri riadky hore/dole tak necakaj nic ine, spamu je tu dost aj bez toho. by som ta poslal na BF ktory uz neexistuje, to by si sa asi sem uz nevratil. pokial ti neklopu bejzbolkami na dvere tak sa nic nedeje. takze hlavu hore, kazdy kto tu prisiel si uzil svoje, sem tam nejaka e-drama a ta nestoji ani za tento topic, citlive duse si mozu pozret nejaky pekny film s tomom hanksom a jedeme dal...


I hope you die! Im alone the best!
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123457Next
Closed New Topic New Poll