Quote (otko @ Wed, Aug 29 2007, 11:41am)
Quote (Dieoncommand @ Wed, 29 Aug 2007, 10:23)
Quote (otko @ Wed, Aug 29 2007, 10:21am)
gamepark.cz ale aj tak teraz nejde uz asi den+, cize zavislak dieoncommand sa dakde zvija v zavislackych krcoch

no uz mam len na wariora veci ked ces hrat

do 20lvl ti to budze stacit
rofl, ja kosim travnik, nemam cas sa hrajkat.. hlavne ked sa nalogujem tak si tam furt.. 24/7 !!
no to iste ja ked idem rano o 11tej tak ti si sa uz hrajkas dozvie ako dlho tak nevypravaj

kua co to nejde uz som si mohol dneska poskladat ava robu
xD nj ja som tam bol teraz najviac tento tyzden (asi) a obaja tam sme casto

Inak keby ste nahodou mali ava boots keye niekto

, moc by mi to pomohlo...do ava setu mi chybaju len boty a tie som uz raz failol, dik

Popripade 100% recept