d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pomozte > plz
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 264
Joined: Oct 26 2006
Gold: 88.00
Jul 25 2007 01:24am
Quote (FF-speed @ Tue, Jul 24 2007, 06:25pm)
Nedělejte si z něho prdel .....

a nespamujte mu topic paka ....

Njaguar to tady vede .....
tu je link do jeho profilu ..... http://forums.d2jsp.org/index.php?showuser=245

ale nemyslím si že ti odpoví na pm, spíš tě bude ignorovat smile.gif nebo napíše ať ho neotravuješ zbytečnostma ....


big thx diky tongue.gif
de o jednu zradu .smile.gif

Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jul 25 2007 02:44am
Quote (under_war @ Wed, 25 Jul 2007, 09:24)
Quote (FF-speed @ Tue, Jul 24 2007, 06:25pm)
Nedělejte si z něho prdel .....

a nespamujte mu topic paka ....

Njaguar to tady vede .....
tu je link do jeho profilu ..... http://forums.d2jsp.org/index.php?showuser=245

ale nemyslím si že ti odpoví na pm, spíš tě bude ignorovat smile.gif nebo napíše ať ho neotravuješ zbytečnostma ....


big thx diky tongue.gif
de o jednu zradu .smile.gif


nechcem ti kazit radost, ale pokial sa nejedna o scamm tu na jsp tak ti nepomoze, odhliadnuc od toho ze on osobne taketo veci neriesi a vobec sa tebou nebude zaoberat
Member
Posts: 264
Joined: Oct 26 2006
Gold: 88.00
Jul 25 2007 03:36am
Quote (M0f0 @ Wed, Jul 25 2007, 08:44am)
Quote (under_war @ Wed, 25 Jul 2007, 09:24)
Quote (FF-speed @ Tue, Jul 24 2007, 06:25pm)
Nedělejte si z něho prdel .....

a nespamujte mu topic paka ....

Njaguar to tady vede .....
tu je link do jeho profilu ..... http://forums.d2jsp.org/index.php?showuser=245

ale nemyslím si že ti odpoví na pm, spíš tě bude ignorovat smile.gif nebo napíše ať ho neotravuješ zbytečnostma ....


big thx diky tongue.gif
de o jednu zradu .smile.gif


nechcem ti kazit radost, ale pokial sa nejedna o scamm tu na jsp tak ti nepomoze, odhliadnuc od toho ze on osobne taketo veci neriesi a vobec sa tebou nebude zaoberat




to neva a co kdys se nekdo dokaze nabourat do jeho systemu tongue.gif

Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 25 2007 03:36am
Quote (under_war @ Wed, 25 Jul 2007, 10:36)
Quote (M0f0 @ Wed, Jul 25 2007, 08:44am)
Quote (under_war @ Wed, 25 Jul 2007, 09:24)
Quote (FF-speed @ Tue, Jul 24 2007, 06:25pm)
Nedělejte si z něho prdel .....

a nespamujte mu topic paka ....

Njaguar to tady vede .....
tu je link do jeho profilu ..... http://forums.d2jsp.org/index.php?showuser=245

ale nemyslím si že ti odpoví na pm, spíš tě bude ignorovat smile.gif nebo napíše ať ho neotravuješ zbytečnostma ....


big thx diky tongue.gif
de o jednu zradu .smile.gif


nechcem ti kazit radost, ale pokial sa nejedna o scamm tu na jsp tak ti nepomoze, odhliadnuc od toho ze on osobne taketo veci neriesi a vobec sa tebou nebude zaoberat




to neva a co kdys se nekdo dokaze nabourat do jeho systemu tongue.gif


dokazy?
Member
Posts: 264
Joined: Oct 26 2006
Gold: 88.00
Jul 25 2007 03:38am
[/QUOTE]

dokazy?[/QUOTE]



je jen jedna cesta mozna a tu ted s jednim clovekem proverujeme tongue.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 25 2007 04:28am
omfg u big hackzor -.-
kdyby tu cesta byla .. tak by to nekdo asi uz davno udelal.
e: kuci az to hacknete poslete me 2,5k fg heart.gif

This post was edited by Karbec on Jul 25 2007 04:30am
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jul 25 2007 05:30am
LOL 14 rocni hekeri idu odstavit d2jsp, myslim ze takych pokusov tu uz bolo a stale nic, ale ked uz tam budete tak nadupujte fgs... biggrin.gif
Member
Posts: 1,828
Joined: Nov 7 2006
Gold: 0.00
Jul 25 2007 07:38am
trosku pomuzu. ip adresa kterou mas hackovat je 127.0.0.1 tam je komplet vsecko. a mozna dostanes i njaguarovy pornace a mp3sky
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 25 2007 09:37am
Quote (M0f0 @ Wed, 25 Jul 2007, 11:30)
LOL 14 rocni hekeri idu odstavit d2jsp, myslim ze takych pokusov tu uz bolo a stale nic, ale ked uz tam budete tak nadupujte fgs... biggrin.gif


bylo a povedlo se to smile.gif Znám člověka kterému se to povedlo ..... Njaguar pak věděl jen že to byl někdo z jedné nejmenované guild ale sám pořádně neví kdo

Ale já toho člověka znám celkem dobře, ovšem 14 let mu není smile.gif


btw fake ofc biggrin.gif

jen znám pár lidí co ho scammlo a nevěděl kdo to byl ... hacknout se vám ho asi nepovede wink.gif

This post was edited by FF-speed on Jul 25 2007 09:42am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 25 2007 09:42am
Quote (FF-speed @ Wed, 25 Jul 2007, 17:37)
Quote (M0f0 @ Wed, 25 Jul 2007, 11:30)
LOL 14 rocni hekeri idu odstavit d2jsp, myslim ze takych pokusov tu uz bolo a stale nic, ale ked uz tam budete tak nadupujte fgs... biggrin.gif


bylo a povedlo se to smile.gif Znám člověka kterému se to povedlo ..... Njaguar pak věděl jen že to byl někdo z jedné nejmenované guild ale sám pořádně neví kdo

Ale já toho člověka znám celkem dobře, ovšem 14 let mu není smile.gif


EDIT RULEZ?

This post was edited by Karbec on Jul 25 2007 09:43am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll