d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nastaveni V Dia > insajd >>
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 18 2007 04:04pm
Quote (melcz @ Wed, Jul 18 2007, 09:53pm)
omg serte na hacky, hrajte legit, jinak je tahle ztracena ...


word
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jul 18 2007 06:16pm
tim vam rly to hrani zkurvim, kdyz chci vetsi to zasrany okno, protoze se to da hrat jen pri nizsim rozliseni, neb pri 1600*1200 je 800*600 okno fakt maly ... a uprimne receno, nehodlam mit na 21" 1024*768
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jul 19 2007 04:19am
Quote (CarodeJ @ Thu, 19 Jul 2007, 01:16)
tim vam rly to hrani zkurvim, kdyz chci vetsi to zasrany okno, protoze se to da hrat jen pri nizsim rozliseni, neb pri 1600*1200 je 800*600 okno fakt maly ... a uprimne receno, nehodlam mit na 21" 1024*768


ja mam na 17" 1280*1024 .)
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jul 19 2007 08:20am
hr je jeden z nejvic trestanych hacku a urto top 3 nejlepe pouzitelnych v pvp.
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jul 19 2007 08:24am
nepovim vam how to, nebot to nevim a nikdy sem se o to nezajimal. venuji se pouze pvp a prijde mi to nefer to pouzivat, jen sem se stim setkal nekolikrat u druhych hracu v pvp komunite, ve ktere sem clenem.
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Jul 19 2007 11:39am
Quote (CarodeJ @ Thu, 19 Jul 2007, 02:16)
tim vam rly to hrani zkurvim, kdyz chci vetsi to zasrany okno, protoze se to da hrat jen pri nizsim rozliseni, neb pri 1600*1200 je 800*600 okno fakt maly ... a uprimne receno, nehodlam mit na 21" 1024*768


jo, zkurvis, jako s mh, tppk apod. vsechno to jsou stejny sracky, proste proc by mel mit nekdo vyhodu nad ostatnimi (coz presne hacky delaj), proc zrovna ty, hmm?

ja hraju na 1920x1200 a taky si nestezuju
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jul 19 2007 12:04pm
resolution pk hack? omg sa preberte... rofl.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jul 19 2007 12:25pm
Quote (z3r0. @ Thu, Jul 19 2007, 02:24pm)
nepovim vam how to, nebot to nevim a nikdy sem se o to nezajimal. venuji se pouze pvp a prijde mi to nefer to pouzivat, jen sem se stim setkal nekolikrat u druhych hracu v pvp komunite, ve ktere sem clenem.


jak poznas nekoho kdo ma hr? Jenom podle toho ze ti da nl kdyz jsi daleko?
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 19 2007 12:32pm
Quote (undead_lord @ Thu, Jul 19 2007, 07:25pm)
Quote (z3r0. @ Thu, Jul 19 2007, 02:24pm)
nepovim
vam how to, nebot to nevim a nikdy sem se o to nezajimal. venuji se
pouze pvp a prijde mi to nefer to pouzivat, jen sem se stim setkal
nekolikrat u druhych hracu v pvp komunite, ve ktere sem clenem.


jak poznas nekoho kdo ma hr? Jenom podle toho ze ti da nl kdyz jsi daleko?


a to je fér? když tě amka vidí a solí namelock a ty jí nevidíš a jen schytáváš ? smile.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 19 2007 02:03pm
Quote (Killer111 @ Thu, 19 Jul 2007, 19:32)
Quote (undead_lord @ Thu, Jul 19 2007, 07:25pm)
Quote (z3r0. @ Thu, Jul 19 2007, 02:24pm)
nepovim
vam how to, nebot to nevim a nikdy sem se o to nezajimal. venuji se
pouze pvp a prijde mi to nefer to pouzivat, jen sem se stim setkal
nekolikrat u druhych hracu v pvp komunite, ve ktere sem clenem.


jak poznas nekoho kdo ma hr? Jenom podle toho ze ti da nl kdyz jsi daleko?


a to je fér? když tě amka vidí a solí namelock a ty jí nevidíš a jen schytáváš ? smile.gif


zivot je svina smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll