Quote (CarodeJ @ Thu, 19 Jul 2007, 02:16)
tim vam rly to hrani zkurvim, kdyz chci vetsi to zasrany okno, protoze se to da hrat jen pri nizsim rozliseni, neb pri 1600*1200 je 800*600 okno fakt maly ... a uprimne receno, nehodlam mit na 21" 1024*768
jo, zkurvis, jako s mh, tppk apod. vsechno to jsou stejny sracky, proste proc by mel mit nekdo vyhodu nad ostatnimi (coz presne hacky delaj), proc zrovna ty, hmm?
ja hraju na 1920x1200 a taky si nestezuju