Quote (Esantin @ Sat, 14 Jul 2007, 11:16)
protože tu neni žádnej českej mod, kterej by tu udržoval pořádek..
celý cze & svk forum je jeden velkej spam. příkladem je topic gratulujeme

Moda by to určitě chtělo, ale každej by měl hlavně začít nejdřív u sebe
(Karbec & kids) a žádnej mod by pak nebyl ani potřeba.
ok od ted budu hodnej.