d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Proč Se Nidky Nedovedeme Držet Témata Topicu ? > ???
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 14 2007 12:30pm
Quote (zerkii @ Sat, 14 Jul 2007, 20:24)
Quote (Esantin @ Sat, 14 Jul 2007, 11:16)
protože tu neni žádnej českej mod, kterej by tu udržoval pořádek..
celý cze & svk forum je jeden velkej spam. příkladem je topic gratulujeme biggrin.gif


Moda by to určitě chtělo, ale každej by měl hlavně začít nejdřív u sebe (Karbec & kids) a žádnej mod by pak nebyl ani potřeba.


ok od ted budu hodnej. santa.gif

This post was edited by Karbec on Jul 14 2007 12:30pm
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 14 2007 02:47pm
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 06:30pm)
Quote (zerkii @ Sat, 14 Jul 2007, 20:24)
Quote (Esantin @ Sat, 14 Jul 2007, 11:16)
protože tu neni žádnej českej mod, kterej by tu udržoval pořádek..
celý cze & svk forum je jeden velkej spam. příkladem je topic gratulujeme biggrin.gif


Moda by to určitě chtělo, ale každej by měl hlavně začít nejdřív u sebe (Karbec & kids) a žádnej mod by pak nebyl ani potřeba.


ok od ted budu hodnej. santa.gif


jediné kids je tady karbec biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jul 15 2007 02:12am
Quote (st3pix @ Sat, Jul 14 2007, 08:47pm)
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 06:30pm)
Quote (zerkii @ Sat, 14 Jul 2007, 20:24)
Quote (Esantin @ Sat, 14 Jul 2007, 11:16)
protože tu neni žádnej českej mod, kterej by tu udržoval pořádek..
celý cze & svk forum je jeden velkej spam. příkladem je topic gratulujeme biggrin.gif


Moda by to určitě chtělo, ale každej by měl hlavně začít nejdřív u sebe (Karbec & kids) a žádnej mod by pak nebyl ani potřeba.


ok od ted budu hodnej. santa.gif


jediné kids je tady karbec biggrin.gif


OKP
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jul 15 2007 02:51am
Quote (Leri @ Sun, 15 Jul 2007, 09:12)
OKP
nob lol ?

Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Jul 15 2007 02:58am
Quote (unknown_spirit @ Sun, Jul 15 2007, 08:51am)
Quote (Leri @ Sun, 15 Jul 2007, 09:12)
OKP
nob lol ?


je to pravda, nn lol
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 15 2007 03:07am
Quote (undead_lord @ Sun, 15 Jul 2007, 10:58)
Quote (unknown_spirit @ Sun, Jul 15 2007, 08:51am)
Quote (Leri @ Sun, 15 Jul 2007, 09:12)
OKP
nob lol ?


je to pravda, nn lol


rofl biggrin.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jul 15 2007 05:27am
Quote (Karbec @ Sun, Jul 15 2007, 11:07am)
Quote (undead_lord @ Sun, 15 Jul 2007, 10:58)
Quote (unknown_spirit @ Sun, Jul 15 2007, 08:51am)
Quote (Leri @ Sun, 15 Jul 2007, 09:12)
OKP
nob lol ?


je to pravda, nn lol


rofl biggrin.gif


+1
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 17 2007 11:58am
Tohle měl být filozofický topic biggrin.gif

aby se nad tím každý zamyslel ........

njn tak si spamujte dál fakani ^^


This post was edited by FF-speed on Jul 17 2007 11:58am
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jul 17 2007 12:43pm
ja porad nevim co je na spamu spatnyho pokud to neni ze nekdo 5x quotne stejnou vec a nic nenapise....
kdyz jsi nekdo chce napsat noob (hi okp) tak proc ne smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 17 2007 01:23pm
Quote (Sentinel4 @ Tue, 17 Jul 2007, 20:43)
ja porad nevim co je na spamu spatnyho pokud to neni ze nekdo 5x quotne stejnou vec a nic nenapise....
kdyz jsi nekdo chce napsat noob (hi okp) tak proc ne smile.gif


WORD.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll