d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > -- Jaka Sign Je Lepsi -- > vote here
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 509
Joined: Apr 26 2007
Gold: 126.38
Jul 14 2007 03:17am
.. o prsa, ale #2 smile.gif



This post was edited by jirun on Jul 14 2007 03:18am
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 14 2007 03:56am
2@ pač tam vypada nejvic skuřeně wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 14 2007 05:09am
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 11:56)
2@ pač tam vypada nejvic skuřeně wink.gif


haahaahhhhh.. owned
nerikal si ze delam nahovno sigy?? rufel
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 14 2007 05:17am
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 11:09am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 11:56)
2@ pač tam vypada nejvic skuřeně wink.gif


haahaahhhhh.. owned
nerikal si ze delam nahovno sigy?? rufel


ale ty si mu neudělal skuřeny obličej biggrin.gif on se skuřil a nechal se fotit wink.gif viš ?tongue.gif =) no tak keep ur mouth off thnx
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 14 2007 05:53am
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 13:17)
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 11:09am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 11:56)
2@ pač tam vypada nejvic skuřeně wink.gif


haahaahhhhh.. owned
nerikal si ze delam nahovno sigy?? rufel


ale ty si mu neudělal skuřeny obličej biggrin.gif on se skuřil a nechal se fotit wink.gif viš ?tongue.gif =) no tak keep ur mouth off thnx


tj .. dal si 2@ takze owned
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 14 2007 05:54am
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 11:53am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 13:17)
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 11:09am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 11:56)
2@ pač tam vypada nejvic skuřeně wink.gif


haahaahhhhh.. owned
nerikal si ze delam nahovno sigy?? rufel


ale ty si mu neudělal skuřeny obličej biggrin.gif on se skuřil a nechal se fotit wink.gif viš ?tongue.gif =) no tak keep ur mouth off thnx


tj .. dal si 2@ takze owned


kde owned ? wink.gif čim si mě ownul wink.gif ownuješ sam sebe wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 14 2007 06:00am
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 13:54)
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 11:53am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 13:17)
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 11:09am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 11:56)
2@ pač tam vypada nejvic skuřeně wink.gif


haahaahhhhh.. owned
nerikal si ze delam nahovno sigy?? rufel


ale ty si mu neudělal skuřeny obličej biggrin.gif on se skuřil a nechal se fotit wink.gif viš ?tongue.gif =) no tak keep ur mouth off thnx


tj .. dal si 2@ takze owned


kde owned ? wink.gif čim si mě ownul wink.gif ownuješ sam sebe wink.gif


to tezko wink.gifwink.gifwink.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 14 2007 06:02am
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 12:00pm)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 13:54)
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 11:53am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 13:17)
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 11:09am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 11:56)
2@ pač tam vypada nejvic skuřeně wink.gif


haahaahhhhh.. owned
nerikal si ze delam nahovno sigy?? rufel


ale ty si mu neudělal skuřeny obličej on se skuřil a nechal se fotit wink.gif viš ? =) no tak keep ur mouth off thnx


tj .. dal si 2@ takze owned


kde owned ? wink.gif čim si mě ownul wink.gif ownuješ sam sebe wink.gif


to tezko wink.gifwink.gifwink.gif


trošku mi připominaš banička wink.gif ale už s toho vyrostl a je to typek wink.gif ty s toho nikdy nevyrosteš wink.gif najdi si galerii od soufta a provnej tvuj sig s jeho sigem owned ? pls kry kid

edit: abys to měl lehči http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=2320516&f=107 ale moc neplakej určitě budeš stejně dobry jako souforte ktery neděla tak godly sigy jak ty ne ?

This post was edited by Runn3r on Jul 14 2007 06:06am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 14 2007 06:07am
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 14:02)
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 12:00pm)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 13:54)
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 11:53am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 13:17)
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 11:09am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 11:56)
2@ pač tam vypada nejvic skuřeně wink.gif


haahaahhhhh.. owned
nerikal si ze delam nahovno sigy?? rufel


ale ty si mu neudělal skuřeny obličej on se skuřil a nechal se fotit wink.gif viš ? =) no tak keep ur mouth off thnx


tj .. dal si 2@ takze owned


kde owned ? wink.gif čim si mě ownul wink.gif ownuješ sam sebe wink.gif


to tezko wink.gifwink.gifwink.gif


trošku mi připominaš banička wink.gif ale už s toho vyrostl a je to typek wink.gif ty s toho nikdy nevyrosteš wink.gif najdi si galerii od soufta a provnej tvuj sig s jeho sigem owned ? pls kry kid


rofl? co tu kecas se soufortem .. me souforte nezajima .. hlavne ze si tu este machroval ze budes mit lepsi sig atd..
a jak muzes vedet ze z toho nevyrostu?? spis ty bys potreboval z toho vyrust..
e. myslis ze nevim kde sou galerie kokote.

This post was edited by Karbec on Jul 14 2007 06:10am
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jul 14 2007 06:07am
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 13:02)
trošku mi připominaš banička wink.gif ale už s toho vyrostl a je to typek wink.gif ty s toho nikdy nevyrosteš wink.gif najdi si galerii od soufta a provnej tvuj sig s jeho sigem  owned ? pls kry kid


runner ma new rule ? triple ";)" per post ?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll