Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 14:02)
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 12:00pm)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 13:54)
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 11:53am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 13:17)
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 11:09am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 11:56)
2@ pač tam vypada nejvic skuřeně

haahaahhhhh.. owned
nerikal si ze delam nahovno sigy?? rufel
ale ty si mu neudělal skuřeny obličej on se skuřil a nechal se fotit

viš ? =) no tak keep ur mouth off thnx
tj .. dal si 2@ takze owned
kde owned ?

čim si mě ownul

ownuješ sam sebe

to tezko



trošku mi připominaš banička

ale už s toho vyrostl a je to typek

ty s toho nikdy nevyrosteš

najdi si galerii od soufta a provnej tvuj sig s jeho sigem owned ? pls kry kid
rofl? co tu kecas se soufortem .. me souforte nezajima .. hlavne ze si tu este machroval ze budes mit lepsi sig atd..
a jak muzes vedet ze z toho nevyrostu?? spis ty bys potreboval z toho vyrust..
e. myslis ze nevim kde sou galerie kokote.
This post was edited by Karbec on Jul 14 2007 06:10am