Quote (FF-speed @ Sat, Jul 14 2007, 09:50am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 09:14)
Quote (Lua @ Sat, Jul 14 2007, 08:48am)
zaslouží si to nemá scammovat dobře mu tak hold spravedlnost je spravedlnost
nescammoval

gumaku

runnere ten sign bys měl sundat ... vždy¨ˇt ani nevíš kdo to je ^^
pancho ?

ofc vim kdo to je

pane jo =) tebe sere to že chcu ať zruši unlock pancovi ?

jaj pls

ty ani neviš jak ho dlouho znam

a to že si s nim byl na skype < ja taky > neznamena že nemužu mit ten signature a nebo ?

jestli to chceš

hi panec
3rdganjafarmer@seznam.cz (E-mailová adresa nebyla ověřena.) říká:
wtf ?
why locked ?
3rdganjafarmer@seznam.cz (E-mailová adresa nebyla ověřena.) říká:
! ! !
Panec` říká:
dont know
3rdganjafarmer@seznam.cz (E-mailová adresa nebyla ověřena.) říká:
k3k3
Panec` říká:
check
Panec` říká:
KrisIsBack Sig
Panec` říká:
and put it Pls
3rdganjafarmer@seznam.cz (E-mailová adresa nebyla ověřena.) říká:
yy
Panec` říká:
Unlock Panec
Panec` říká:
they think maybe multi
Panec` říká:
but why i make new account ?
Panec` říká:
i have 6.4k posts
Panec` říká:
5.4k fg
Panec` říká:
1k+ transactions
fakt ho nemužu mit ? ;/ ja ho vlastně neznam