d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pici Star Je Locked :( > kurva drat
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jul 13 2007 05:06pm
Quote (Runn3r @ Fri, 13 Jul 2007, 22:05)
Quote (CarodeJ @ Fri, Jul 13 2007, 08:05pm)
Quote (Runn3r @ Fri, 13 Jul 2007, 21:08)
Quote (unknown_spirit @ Fri, Jul 13 2007, 12:26am)
Quote (Runn3r @ Thu, 12 Jul 2007, 22:02)
mr.superstar sad.gif


me sral uz driv ;] dobre mu tak


nedostaneš najist wink.gif a dobře tobě tak wink.gif sral tě pač umi lepe hrat než ty wink.gif


zas to neprehanej frajere wink.gif


nepřehanim to je to wink.gif


mno par reportu ode me dostal, avsak lock, nechte se prekvapit biggrin.gif

edit: ono tem hcckarum slo to pvm stejne lip xD avsak tj pro me docela dosti nezajimavy ;]

This post was edited by unknown_spirit on Jul 13 2007 05:07pm
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Jul 13 2007 06:08pm
omg okp ... co mas proti HC? lepsi nez scl lamky, imho

jinak jsou tu lepsi spammeri, ze?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 14 2007 12:35am
Quote (melcz @ Sat, 14 Jul 2007, 02:08)
omg okp ... co mas proti HC? lepsi nez scl lamky, imho

jinak jsou tu lepsi spammeri, ze?


k
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jul 14 2007 01:32am
Quote (Karbec @ Sat, 14 Jul 2007, 08:35)
Quote (melcz @ Sat, 14 Jul 2007, 02:08)
omg okp ... co mas proti HC? lepsi nez scl lamky, imho

jinak jsou tu lepsi spammeri, ze?


k


dufam, okpi*o, ze tohleto taky reportujes !
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 14 2007 02:48am
zaslouží si to nemá scammovat dobře mu tak hold spravedlnost je spravedlnost
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 14 2007 03:14am
Quote (Lua @ Sat, Jul 14 2007, 08:48am)
zaslouží si to nemá scammovat dobře mu tak  hold spravedlnost je spravedlnost


nescammoval wink.gif gumaku wink.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 14 2007 03:50am
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 09:14)
Quote (Lua @ Sat, Jul 14 2007, 08:48am)
zaslouží si to nemá scammovat dobře mu tak  hold spravedlnost je spravedlnost


nescammoval wink.gif gumaku wink.gif


runnere ten sign bys měl sundat ... vždy¨ˇt ani nevíš kdo to je ^^
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 14 2007 03:55am
Quote (FF-speed @ Sat, Jul 14 2007, 09:50am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 09:14)
Quote (Lua @ Sat, Jul 14 2007, 08:48am)
zaslouží si to nemá scammovat dobře mu tak  hold spravedlnost je spravedlnost


nescammoval wink.gif gumaku wink.gif


runnere ten sign bys měl sundat ... vždy¨ˇt ani nevíš kdo to je ^^


pancho ? wink.gif ofc vim kdo to je smile.gif pane jo =) tebe sere to že chcu ať zruši unlock pancovi ?tongue.gif jaj pls smile.gif ty ani neviš jak ho dlouho znam wink.gif a to že si s nim byl na skype < ja taky > neznamena že nemužu mit ten signature a nebo ?tongue.gif jestli to chceš wink.gif hi panec
3rdganjafarmer@seznam.cz (E-mailová adresa nebyla ověřena.) říká:
wtf ?
why locked ?
3rdganjafarmer@seznam.cz (E-mailová adresa nebyla ověřena.) říká:
! ! !
Panec` říká:
dont know
3rdganjafarmer@seznam.cz (E-mailová adresa nebyla ověřena.) říká:
k3k3
Panec` říká:
check
Panec` říká:
KrisIsBack Sig
Panec` říká:
and put it Pls
3rdganjafarmer@seznam.cz (E-mailová adresa nebyla ověřena.) říká:
yy
Panec` říká:
Unlock Panec
Panec` říká:
they think maybe multi
Panec` říká:
but why i make new account ?
Panec` říká:
i have 6.4k posts
Panec` říká:
5.4k fg
Panec` říká:
1k+ transactions

fakt ho nemužu mit ? ;/ ja ho vlastně neznam wink.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 14 2007 03:57am
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 09:55)
Quote (FF-speed @ Sat, Jul 14 2007, 09:50am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 09:14)
Quote (Lua @ Sat, Jul 14 2007, 08:48am)
zaslouží si to nemá scammovat dobře mu tak  hold spravedlnost je spravedlnost


nescammoval wink.gif gumaku wink.gif


runnere ten sign bys měl sundat ... vždy¨ˇt ani nevíš kdo to je ^^


pancho ? wink.gif ofc vim kdo to je smile.gif pane jo =) tebe sere to že chcu ať zruši unlock pancovi ?tongue.gif jaj pls smile.gif ty ani neviš jak ho dlouho znam wink.gif a to že si s nim byl na skype < ja taky > neznamena že nemužu mit ten signature a nebo ?tongue.gif jestli to chceš wink.gif hi panec
3rdganjafarmer@seznam.cz (E-mailová adresa nebyla ověřena.) říká:
wtf ?
why locked ?
3rdganjafarmer@seznam.cz (E-mailová adresa nebyla ověřena.) říká:
! ! !
Panec` říká:
dont know
3rdganjafarmer@seznam.cz (E-mailová adresa nebyla ověřena.) říká:
k3k3
Panec` říká:
check
Panec` říká:
KrisIsBack Sig
Panec` říká:
and put it Pls
3rdganjafarmer@seznam.cz (E-mailová adresa nebyla ověřena.) říká:
yy
Panec` říká:
Unlock Panec
Panec` říká:
they think maybe multi
Panec` říká:
but why i make new account ?
Panec` říká:
i have 6.4k posts
Panec` říká:
5.4k fg
Panec` říká:
1k+ transactions

fakt ho nemužu mit ? ;/ ja ho vlastně neznam wink.gif


to co si sem postl nemá co dělat s tím že ho znáš wink.gif

ale tj fuk ... unluck him = important ...

This post was edited by FF-speed on Jul 14 2007 03:57am
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 14 2007 03:59am
Quote (FF-speed @ Sat, Jul 14 2007, 09:57am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 09:55)
Quote (FF-speed @ Sat, Jul 14 2007, 09:50am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 09:14)
Quote (Lua @ Sat, Jul 14 2007, 08:48am)
zaslouží si to nemá scammovat dobře mu tak  hold spravedlnost je spravedlnost


nescammoval wink.gif gumaku wink.gif


runnere ten sign bys měl sundat ... vždy¨ˇt ani nevíš kdo to je ^^


pancho ? wink.gif ofc vim kdo to je pane jo =) tebe sere to že chcu ať zruši unlock pancovi ? jaj pls ty ani neviš jak ho dlouho znam wink.gif a to že si s nim byl na skype < ja taky > neznamena že nemužu mit ten signature a nebo ? jestli to chceš wink.gif hi panec
3rdganjafarmer@seznam.cz (E-mailová adresa nebyla ověřena.) říká:
wtf ?
why locked ?
3rdganjafarmer@seznam.cz (E-mailová adresa nebyla ověřena.) říká:
! ! !
Panec` říká:
dont know
3rdganjafarmer@seznam.cz (E-mailová adresa nebyla ověřena.) říká:
k3k3
Panec` říká:
check
Panec` říká:
KrisIsBack Sig
Panec` říká:
and put it Pls
3rdganjafarmer@seznam.cz (E-mailová adresa nebyla ověřena.) říká:
yy
Panec` říká:
Unlock Panec
Panec` říká:
they think maybe multi
Panec` říká:
but why i make new account ?
Panec` říká:
i have 6.4k posts
Panec` říká:
5.4k fg
Panec` říká:
1k+ transactions

fakt ho nemužu mit ? ;/ ja ho vlastně neznam wink.gif


to co si sem postl nemá co dělat s tím že ho znáš wink.gif

ale tj fuk ... unluck him = important ...


omgggg biggrin.gif ty mě baviš biggrin.gif j neznam ho maš pravdu wink.gif ty ho znaš lepe vždyt ja sem s nim hral jen cely ladder lae to je fuk

edíííííííííííííííít: a to že si s nim byl 100x na baalrunech no to je jedno wink.gif

This post was edited by Runn3r on Jul 14 2007 04:03am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll