Quote (vine @ Thu, 12 Jul 2007, 22:49)
jebat cele icq, je pomale a nespolehlive, a hlavne komercne prolezle nechutne. jabber rulz,klient psi vali z flashky kdykoliv kdekoliv. vic neresim.
mno porad to neni takova sracka jako MSN... jabber je taky fajn, ale neni tak rozsireny... proste kdyz potrebujes neci kontakt tak casteji sezenes ICQ nez jabber