Quote (alda @ Thu, Jul 12 2007, 06:24pm)
vim ze je to zbytecne ale co rikate na muj chci slyset nazory... at vim jak a co vylepsit

nelibi se mi hneda.
ava - moc tmave neni tam videt nic konkretniho
sign - podobne jako ava sama pismena, zadny obrazek s poradnejma efektama
ehm... muzes si vzit muj sign jako priklad
This post was edited by undead_lord on Jul 12 2007 01:06pm