d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pomoc S Vyberom Pc Zostavy
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jul 9 2007 08:08am
Quote (M0f0 @ Mon, Jul 9 2007, 01:28pm)
Quote (undead_lord @ Mon, 9 Jul 2007, 14:26)
Quote (M0f0 @ Mon, Jul 9 2007, 12:23pm)
OK, tak mi pomozte s vyberom NB, cena tak do 35k s DPH, pripadne aj viac ale narast vykonu > narast ceny. Post links too.

Inak nakupovanim vo velkoobchode nedostanes automaticky cenu bez DPH, musis to nakupit cez niekoho kto je platcom DPH, aby si to potom odpocital wink.gif


na co chces NB? na hrani her nebo na neco jineho?
jestli si chces zahrat d2 i ve skole, taks taci NB za 15 k smile.gif


multimedia/hry, cize potreba vysokeho vykonu a tym aj primerana cena, skolu som skoncil nejaky ten rok dozadu... tongue.gif


fake !! dobre viem ze chodis na zakladnu
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jul 9 2007 08:18am
Quote (Dieoncommand @ Mon, 9 Jul 2007, 16:08)
Quote (M0f0 @ Mon, Jul 9 2007, 01:28pm)
Quote (undead_lord @ Mon, 9 Jul 2007, 14:26)
Quote (M0f0 @ Mon, Jul 9 2007, 12:23pm)
OK, tak mi pomozte s vyberom NB, cena tak do 35k s DPH, pripadne aj viac ale narast vykonu > narast ceny. Post links too.

Inak nakupovanim vo velkoobchode nedostanes automaticky cenu bez DPH, musis to nakupit cez niekoho kto je platcom DPH, aby si to potom odpocital wink.gif


na co chces NB? na hrani her nebo na neco jineho?
jestli si chces zahrat d2 i ve skole, taks taci NB za 15 k smile.gif


multimedia/hry, cize potreba vysokeho vykonu a tym aj primerana cena, skolu som skoncil nejaky ten rok dozadu... tongue.gif


fake !! dobre viem ze chodis na zakladnu


buehehe to poviem mame cry3.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 9 2007 08:54am
hej no flame v mojom topicu inac ban !!!11
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 9 2007 12:38pm
jak kukam tak kukam tak vidim ze graficke maju uz len dvi vystupy...existuje redukcia dvi -> vga?

a ramky by som mal kupit ako par cize 2x 1giga?
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jul 9 2007 01:31pm
Quote (otko @ Mon, Jul 9 2007, 06:38pm)
jak kukam tak kukam tak vidim ze graficke maju uz len dvi vystupy...existuje redukcia dvi -> vga?

a ramky by som mal kupit ako par cize 2x 1giga?


jj redukce existuje, je v každem baleni ke grafice.
A ty ramky, jak ti to vyhovuje... pokud chces myslet dopredu a vis, ze si za ro koupis dalsi ramky, tak je zbytecne tam davat 2*1gb...
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 9 2007 02:54pm
no tak som trocha pozeral co ma agem na sklade, tak tu moj predbezny vyber


~ AMD Athlon64 X2 4000+ EE DUALCORE BOX Socket AM2 1 952,00 Sk

~ bedna ~ okolo 1200 sk netreba mi cacky macky biggrin.gif

~ doska asi, este neviem

MSI K9N Ultra 2F

Základná doska pre procesory AMD Athlon 64 / Athlon FX / Sempron AM2 Socket 940 s chipsetom nVidia nForce 570 s podporou dual VGA. FSB 1000 MHz podpora HT. Pamäť 4x DDR2 800MHz max. 8GB. 1x PCIe x16, 3x PCI-E x 1, 3x PCI, 6x S-ATA II 3Gb/sek RAID 0,1,0+1,5, 1x ATA133. Zvuková karta ALC 883 7.1 kanálové audio, Dual sieťová karta Vitesse VSC8601 Gigabit LAN. Formát ATX rozmery 305 x 245 mm. 2 127,00 Sk

~ grafarna biggrin.gif tazke rozhodovanie bud

ASUS GeForce EN8600GT 256MB 2DHT PCX
Grafická karta s chipsetom NVidia GeForce EN8600GT pamäť 128-bit 256MB DDR3 1400 MHz, core 540 MHz, 24 pixel pipelines, rozhranie PCI-Express, výstupy VGA, Dual DVI, HDTV-out Max. rozlíšenie 2048 x 1536. Technológie HDCP, DirectX 10 a OpenGL 2.0, NVIDIA CineFX 3.0 engine, NVIDIA... ...viac
3 841,00 Sk

alebo

SAPPHIRE Radeon X1950PRO 256MB DDR3 PCI TD
Grafická karta s chipom RADEON RX1950PRO s jadrom taktovaným na 580MHz. Pamäť 256MB DDR3, rozhranie PCI-E, 36 pixel shader, 8 vertex shader, výstupy TV-out, dual DVI, rozlíšenie do 2560x1600. Technológie CrossFire, Avivo, 3Dc+. Microsoft DirectX® 9.0, OpenGL. Microsoft® Windows Vista™... ...viac
3 895,00 Sk




~ disk asi

Western Digital 250GB 8MB SATAII WD2500JS/AAJS
Nová generácia diskov s prenosom 300 MB/s (max) pripájacie rozhranie SATA, otačky 7200 RPM (nominal), vyrovnávacia cache 8 MB, priemerna prístupová doba 8, 9 ms, technológie SecureConnect, FlexPower, Data Lifeguard. ...viac
1 652,00 Sk

~ ramky asi 2 kusy tohoto

Apacer DDR2 1GB 800MHz
Druhá generácia double-data-rate pamätí, veľkosť 1GB, 800Mhz ...viac
1 269,00 Sk


ceny treba este + dph 19% a este nevim aku cenu mi spravi biggrin.gif

This post was edited by otko on Jul 9 2007 02:54pm
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jul 9 2007 03:00pm
pokial viem tak agem vzdy hrubo suxoval co sa tyka GF kariet, RAM by som isiel do tych kingstonov, pre nejake typy a porovnania skus http://www.anandtech.com/

This post was edited by M0f0 on Jul 9 2007 03:01pm
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 9 2007 03:03pm
Quote (M0f0 @ Mon, 9 Jul 2007, 22:00)
pokial viem tak agem vzdy hrubo suxoval co sa tyka GF kariet, RAM by som isiel do tych kingstonov, pre nejake typy a porovnania skus http://www.anandtech.com/


no mrzi ma jedine ze uz nemaju 7900 ani kingstony na sklade a to je asi vse biggrin.gif ale apacer maju tez hadam svoju kvalitu
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jul 10 2007 04:25am
Quote (otko @ Mon, 9 Jul 2007, 23:03)
Quote (M0f0 @ Mon, 9 Jul 2007, 22:00)
pokial viem tak agem vzdy hrubo suxoval co sa tyka GF kariet, RAM by som isiel do tych kingstonov, pre nejake typy a porovnania skus http://www.anandtech.com/


no mrzi ma jedine ze uz nemaju 7900 ani kingstony na sklade a to je asi vse biggrin.gif ale apacer maju tez hadam svoju kvalitu


pokial viem oproti bola libra, skus grafaren a pamat tam wink.gif

a co ten NB, nikto nema typ?
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 11 2007 05:07am
no mam poslednu dilemu


ASUS GeForce EN8600GT 256MB 2DHT PCX
Grafická karta s chipsetom NVidia GeForce EN8600GT pamäť 128-bit 256MB DDR3 1400 MHz, core 540 MHz, 24 pixel pipelines, rozhranie PCI-Express, výstupy VGA, Dual DVI, HDTV-out Max. rozlíšenie 2048 x 1536. Technológie HDCP, DirectX 10 a OpenGL 2.0, NVIDIA CineFX 3.0 engine

alebo?

SAPPHIRE Radeon X1950PRO 256MB DDR3 PCI TD
Grafická karta s chipom RADEON RX1950PRO s jadrom taktovaným na 580MHz. Pamäť 256MB DDR3, rozhranie PCI-E, 36 pixel shader, 8 vertex shader, výstupy TV-out, dual DVI, rozlíšenie do 2560x1600. Technológie CrossFire, Avivo, 3Dc+. Microsoft DirectX® 9.0, OpenGL. Microsoft® Windows Vista™

cena je skoro rovnaka... pomozte biggrin.gif biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll