d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Takže Kde Sou Ty Homouši ? > Tom už je v buse do Prahy
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jul 8 2007 05:08am
Jeden si pujčil od druhýho a druhej pak zjistil, že taky nemá - napřed si přiběh pro jedno kilo a za chvíly pro druhý.

A to ještě ten první tam zeblil hajzl - ten jak machroval s těma panákama.

Prostě idioti, už je víckrát nezvěte, jinak to bylo super.
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 8 2007 05:11am
Quote (zerkii @ Sun, 8 Jul 2007, 11:08)
Jeden si pujčil od druhýho a druhej pak zjistil, že taky nemá - napřed si přiběh pro jedno kilo a za chvíly pro druhý.

A to ještě ten první tam zeblil hajzl - ten jak machroval s těma panákama.

Prostě idioti, už je víckrát nezvěte, jinak to bylo super.


tak Bullfout vypadal dobře jetej ...... hmmm to sou drsný cajzli .... ale kdo mohl řekat že nemají love....
Member
Posts: 639
Joined: May 14 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 8 2007 06:53am
biggrin.gif lol
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jul 8 2007 07:28am
no comment,jeste ze mi ta jmena nic nerikaji
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jul 8 2007 08:57am
jsou to MFeri!
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jul 8 2007 10:20am
Quote (Leri @ Sun, 8 Jul 2007, 15:57)
jsou to MFeri!


Spatne.. GFeri !
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jul 8 2007 02:37pm
ouje praha<ostrava
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jul 8 2007 02:46pm
Quote (sapier @ Sun, 8 Jul 2007, 22:37)
ouje praha<ostrava


no, musim souhlasit, aspon se tam neztratite a nepotkate tam nemeckyho turistu smile.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jul 8 2007 04:03pm
Quote (MrReaper @ Sun, Jul 8 2007, 08:46pm)
Quote (sapier @ Sun, 8 Jul 2007, 22:37)
ouje praha<ostrava


no, musim souhlasit, aspon se tam neztratite a nepotkate tam nemeckyho turistu smile.gif


nejlepsi je plzen, maj tam levny pivko.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 8 2007 04:08pm
Quote (Sentinel4 @ Sun, Jul 8 2007, 10:03pm)
Quote (MrReaper @ Sun, Jul 8 2007, 08:46pm)
Quote (sapier @ Sun, 8 Jul 2007, 22:37)
ouje praha<ostrava


no, musim souhlasit, aspon se tam neztratite a nepotkate tam nemeckyho turistu smile.gif


nejlepsi je plzen, maj tam levny pivko.


u nas v ostravaru stoji coca cola 2 l 31 korun
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll