d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ostrava > uvnitř
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jul 5 2007 03:42pm
neni to fake.. ten satek na ty fotce je muj ... muzu ukazat dalsi foto kde mam ten satek. wink.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 5 2007 04:41pm
to je fakt humu blejt vestoje
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jul 5 2007 05:17pm
Quote (Sobcz @ Thu, 5 Jul 2007, 22:42)
neni to fake.. ten satek na ty fotce je muj ... muzu ukazat dalsi foto kde mam ten satek. wink.gif


ja nevidim ze by to bylo zevnitr, vsechno nasvedcuje tomu ze je to zvenku biggrin.gif a navic, pokladat si satek na blitky, to by snad neudelal ani uplne ozralej :>
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jul 5 2007 06:06pm
To je humáč omg. biggrin.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jul 5 2007 07:21pm
[QUOTE=undead_lord,Thu, 5 Jul 2007, 21:15][QUOTE=Sobcz,Thu, Jul 5 2007, 06:22pm]postuju to vokno z vlaku biggrin.gif
</DIV><!--QuoteEEnd-->

asi fake, vypada to jako jogurt[/QUOTE]

vouch smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jul 6 2007 01:30am
rofl:
1. je to zvenku protože sem blil za jízdy z vokna taxe to tak rozprsklo
2. ten satek je tam povesenej protoze prvni varka blitek skoncila me v rukach na satku a na mikine - tak tam jakoby schne
3. polibte mi prdel smile.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jul 6 2007 02:32am
Quote (Sobcz @ Fri, 6 Jul 2007, 09:30)
rofl:
1. je to zvenku protože sem blil za jízdy z vokna taxe to tak rozprsklo
2. ten satek je tam povesenej protoze prvni varka blitek skoncila me v rukach na satku a na mikine - tak tam jakoby schne
3. polibte mi prdel smile.gif


ty ses prase voe ... nechal bych te to vylizat do lesku, dobytku ... na co sou hajzly asi ?
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 6 2007 02:34am
Quote (CarodeJ @ Fri, Jul 6 2007, 09:32am)
Quote (Sobcz @ Fri, 6 Jul 2007, 09:30)
rofl:
1. je to zvenku protože sem blil za jízdy z vokna taxe to tak rozprsklo
2. ten satek je tam povesenej protoze prvni varka blitek skoncila me v rukach na satku a na mikine - tak tam jakoby schne
3. polibte mi prdel smile.gif


ty ses prase voe ... nechal bych te to vylizat do lesku, dobytku ... na co sou hajzly asi ?


myslím že naše vlaky jsou už tak zaprasený a špinavý že todle každej přehlídne
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jul 6 2007 03:59am
Quote (Sobcz @ Thu, Jul 5 2007, 07:22pm)
postuju to vokno z vlaku biggrin.gif


tonovane sklo biggrin.gif:D

inak to je z piva, ze jo?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jul 6 2007 04:18am
Quote (Dieoncommand @ Fri, Jul 6 2007, 10:59am)
Quote (Sobcz @ Thu, Jul 5 2007, 07:22pm)
postuju to vokno z vlaku biggrin.gif


tonovane sklo biggrin.gif:D

inak to je z piva, ze jo?


Ostravar + zelená + víno + naky maso co sem si dal ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll