Quote (EGY @ Sun, 1 Jul 2007, 18:26)
Quote (1shot1kill @ Sun, 1 Jul 2007, 17:09)
total perfect viper
etheral oculus
som smoliar :-D
nj noobum vždy přálo štestí

jak se tak rika, nejblbejsi sedlak ma nejvetsi brambory

abych se taky "pochlubil"...
vsechny chary jsem ripnul, s vyjimkou paladina lvl 35 europe hcl...
v podstate nic moc, akorat me mrzi ta hcl classic rusherka lvl 66, uz byla pekne vybavena, vcetne shard+ward+mahim oak, nice helm, armor, boots...
dalo se to prodat tak za 600fg all...