d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Sa Dari V New Ladderi?
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 1 2007 10:32am
vic štěsti je to že sem s ještě nezahral kvuli unnablu xd ale až se to rozjede wink.gif tak tu pak něco postnu unid df etc xd baj
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 1 2007 11:03am
Quote (Karbec @ Sun, Jul 1 2007, 12:18pm)
myslim ze kdo nema luck v dia ( treba ja ) tak je reset totalne napicu .(


vouch biggrin.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jul 1 2007 11:10am
Quote (Runn3r @ Sun, Jul 1 2007, 04:32pm)
vic štěsti je to že sem s ještě nezahral kvuli unnablu xd ale až se to rozjede wink.gif tak tu pak něco postnu unid df etc xd baj


treba si to pletes s cd key banem smile.gif(
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 1 2007 11:24am
Quote (undead_lord @ Sun, Jul 1 2007, 05:10pm)
Quote (Runn3r @ Sun, Jul 1 2007, 04:32pm)
vic štěsti je to že sem s ještě nezahral kvuli unnablu xd ale až se to rozjede wink.gif tak tu pak něco postnu unid df etc xd baj


treba si to pletes s cd key banem smile.gif(


4cd kliče a ani 1 neni ban sad.gif tak ja čekam to už sem měl 3x wink.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jul 1 2007 11:28am
Quote (EGY @ Sun, 1 Jul 2007, 18:26)
Quote (1shot1kill @ Sun, 1 Jul 2007, 17:09)
total perfect viper
etheral oculus

som smoliar :-D


nj noobum vždy přálo štestí smile.gif


jak se tak rika, nejblbejsi sedlak ma nejvetsi brambory biggrin.gif

abych se taky "pochlubil"...
vsechny chary jsem ripnul, s vyjimkou paladina lvl 35 europe hcl...
v podstate nic moc, akorat me mrzi ta hcl classic rusherka lvl 66, uz byla pekne vybavena, vcetne shard+ward+mahim oak, nice helm, armor, boots...
dalo se to prodat tak za 600fg all...

Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Jul 1 2007 04:23pm
Quote (fifky-OVA @ Sun, 1 Jul 2007, 19:03)
Quote (Karbec @ Sun, Jul 1 2007, 12:18pm)
myslim ze kdo nema luck v dia ( treba ja ) tak je reset totalne napicu .(


vouch biggrin.gif


no, to teda je...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jul 1 2007 11:48pm
rofl jak chtel kazdej jen na rezetu vydelat a nikdo nehraje pro radost... treba jako ja ^^
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jul 2 2007 01:52am
Quote (Sobcz @ Mon, Jul 2 2007, 05:48am)
rofl jak chtel kazdej jen na rezetu vydelat a nikdo nehraje pro radost... treba jako ja ^^


vydelat si = radost

Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jul 2 2007 02:07am
1335 fg!
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Jul 2 2007 02:19am
Ja hram lebo chcem byt naj lol. Tym podporujem svoju radost....
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll