Quote (joziik @ Mon, Aug 20 2007, 03:39pm)
nuze s d2 clone je problem, ked uz mam postavu na neho, tak sa sfina nikdy neobjavi

nieze by sa objavil aj ked som nemal

ale kamosovi hej, a sme kukali jak hrom, co ta postavicka dokaze

jn, jednou se nam taky objevil, asi mesic po tom co jsem si koupil diablo, byly jsem na nej ama, druid, cold soso a jeste nekde, nevim jestli baba, ale diky ame sel behem 2 minut do kolem...