a budu editovat 
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 30 2007, 05:33am)
Quote (unknown_spirit @ Sat, 30 Jun 2007, 02:48)
Quote (palec @ Fri, 29 Jun 2007, 17:35)
kurva runnere ale do pice kdyz uz si neco pujcim tak taky vracim...do pice a ty si misto toho platis hvezdicky..nerikam ze na tebe budu nekoho posilat..ne ze bych to mel zapotrebi..ale byt tebou tak shanim..a je mi jedno kde
On ma ted gozu kamarady v SFG!!!!1!1!1

treba MikeOV on mu nejaky fgs koupi za USD nebo CZK to uz je jedno.. .)
Tak mu zas nezavid tak okate ^^
edit no.1 asi tak
dik Carodeji za to že za mnou stojiš :-*
i ll send donor later ya 
Quote (Killer111 @ Fri, Jun 29 2007, 10:35pm)
to je čurák , vyžebrat fg a nevrátit
lick me more plox i like that sounds good and very pretty :> neviš jak to bylo tak tady plox nepostuj takove pičoviny ya ? thnak ya very mač :-*
This post was edited by Runn3r on Jul 1 2007 11:30am