Quote (Sobcz @ Tue, Jun 26 2007, 09:06am)
Quote (undead_lord @ Tue, Jun 26 2007, 09:58am)
Quote (UBU @ Tue, Jun 26 2007, 08:14am)
Jsou to paka... Lidi běhaj s MH a dělaj si svoje light soso na bota a do 14 dnu je ekonomika zase zničená. Achjo....

jestli budou dupovat jenom yruny tak je to jeste v pohode. Horsi je to kdyz ti mizeji itemy
14 dni je myslim pritazeny za vlasy... bot ti neprezije v socialni vybave.. a zadny shaka atd jen tak na trhu nebudou ..
Ok, tak měsíc...

Ale o to přeci nejde, že....