d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > A Je To Tady Reset Ladder!
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 26 2007 01:56am
hmm, to me celkem zklamalo, že neni zadnej patch ani zadne novinky... cry3.gif
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jun 26 2007 02:14am
Jsou to paka... Lidi běhaj s MH a dělaj si svoje light soso na bota a do 14 dnu je ekonomika zase zničená. Achjo.... sad.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,237.88
Jun 26 2007 02:58am
Quote (UBU @ Tue, Jun 26 2007, 08:14am)
Jsou to paka... Lidi běhaj s MH a dělaj si svoje light soso na bota a do 14 dnu je ekonomika zase zničená. Achjo.... sad.gif


jestli budou dupovat jenom yruny tak je to jeste v pohode. Horsi je to kdyz ti mizeji itemy
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 26 2007 03:06am
Quote (undead_lord @ Tue, Jun 26 2007, 09:58am)
Quote (UBU @ Tue, Jun 26 2007, 08:14am)
Jsou to paka... Lidi běhaj s MH a dělaj si svoje light soso na bota a do 14 dnu je ekonomika zase zničená. Achjo.... sad.gif


jestli budou dupovat jenom yruny tak je to jeste v pohode. Horsi je to kdyz ti mizeji itemy


14 dni je myslim pritazeny za vlasy... bot ti neprezije v socialni vybave.. a zadny shaka atd jen tak na trhu nebudou ..
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 26 2007 03:10am
Už se našli první eth Titany (unid za 1k) a Shako 139 (> 1,5k).
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jun 26 2007 03:11am
Quote (Sobcz @ Tue, Jun 26 2007, 09:06am)
Quote (undead_lord @ Tue, Jun 26 2007, 09:58am)
Quote (UBU @ Tue, Jun 26 2007, 08:14am)
Jsou to paka... Lidi běhaj s MH a dělaj si svoje light soso na bota a do 14 dnu je ekonomika zase zničená. Achjo.... sad.gif


jestli budou dupovat jenom yruny tak je to jeste v pohode. Horsi je to kdyz ti mizeji itemy


14 dni je myslim pritazeny za vlasy... bot ti neprezije v socialni vybave.. a zadny shaka atd jen tak na trhu nebudou ..


Ok, tak měsíc... laugh.gif Ale o to přeci nejde, že....
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 26 2007 03:18am
Quote (UBU @ Tue, Jun 26 2007, 10:11am)
Quote (Sobcz @ Tue, Jun 26 2007, 09:06am)
Quote (undead_lord @ Tue, Jun 26 2007, 09:58am)
Quote (UBU @ Tue, Jun 26 2007, 08:14am)
Jsou to paka... Lidi běhaj s MH a dělaj si svoje light soso na bota a do 14 dnu je ekonomika zase zničená. Achjo.... sad.gif


jestli budou dupovat jenom yruny tak je to jeste v pohode. Horsi je to kdyz ti mizeji itemy


14 dni je myslim pritazeny za vlasy... bot ti neprezije v socialni vybave.. a zadny shaka atd jen tak na trhu nebudou ..


Ok, tak měsíc... laugh.gif Ale o to přeci nejde, že....


ale jo .. mesic paradni hry taky dobrej .. :-) lepsi nez 14 dni biggrin.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 26 2007 04:12am
Quote (Sobcz @ Tue, Jun 26 2007, 09:18am)
Quote (UBU @ Tue, Jun 26 2007, 10:11am)
Quote (Sobcz @ Tue, Jun 26 2007, 09:06am)
Quote (undead_lord @ Tue, Jun 26 2007, 09:58am)
Quote (UBU @ Tue, Jun 26 2007, 08:14am)
Jsou to paka... Lidi běhaj s MH a dělaj si svoje light soso na bota a do 14 dnu je ekonomika zase zničená. Achjo.... sad.gif


jestli budou dupovat jenom yruny tak je to jeste v pohode. Horsi je to kdyz ti mizeji itemy


14 dni je myslim pritazeny za vlasy... bot ti neprezije v socialni vybave.. a zadny shaka atd jen tak na trhu nebudou ..


Ok, tak měsíc... laugh.gif Ale o to přeci nejde, že....


ale jo .. mesic paradni hry taky dobrej .. :-) lepsi nez 14 dni biggrin.gif


ale stejně je to na hovno... tak snad aspon dělaj na diablu3
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 29 2007 08:47am
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Jun 29 2007 03:02pm
omg uz i na evrope, ale to se dalo cekat sad.gif

asi cas se poohlidnout poo nejakym private realmu nebo mozna gw
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll