d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Prvni Kdo Sem Napise.... > dostane 1.500 fg, nekecam.
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jun 25 2007 02:29pm
Leri to udelal schvalne, abych to nedostal !!

vedel ze dneska nebudu doma sad.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 25 2007 02:33pm
Leri nepochybuju o správnosti tveho rozhodnuti, ale je podle me trochu unfair vuci tem kteri nesedi na foru 24/7. Co takhle delat vic takovych akci s nizsim amount donated?
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 25 2007 02:35pm
Vy ste taky duby. smile.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jun 25 2007 02:35pm
Quote (MrReaper @ Mon, Jun 25 2007, 08:33pm)
Leri nepochybuju o správnosti tveho rozhodnuti, ale je podle me trochu unfair vuci tem kteri nesedi na foru 24/7. Co takhle delat vic takovych akci s nizsim amount donated?


hezky receno. Ty chces taky donate vid biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 25 2007 02:37pm
zrovna když sem potřeboval fg sad.gif ale myslím že to je fake leri má přád okolo 7k fg biggrin.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 25 2007 02:38pm
Quote (Killer111 @ Mon, 25 Jun 2007, 21:37)
zrovna když sem potřeboval fg sad.gif ale myslím že to je fake leri má přád okolo 7k fg biggrin.gif


Není to fake, Leri mi vážně poslal 1.500 FG's.
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 25 2007 02:47pm
Quote (zerkii @ Mon, 25 Jun 2007, 21:35)
Vy ste taky duby. smile.gif


predem dohodnute ^^
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 25 2007 02:48pm
Quote (otko @ Mon, 25 Jun 2007, 22:47)
Quote (zerkii @ Mon, 25 Jun 2007, 21:35)
Vy ste taky duby. smile.gif


predem dohodnute ^^


3333333333333333333333 heart.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 25 2007 02:49pm
Quote (undead_lord @ Mon, 25 Jun 2007, 22:35)
Quote (MrReaper @ Mon, Jun 25 2007, 08:33pm)
Leri nepochybuju o správnosti tveho rozhodnuti, ale je podle me trochu unfair vuci tem kteri nesedi na foru 24/7. Co takhle delat vic takovych akci s nizsim amount donated?


hezky receno. Ty chces taky donate vid biggrin.gif


ne nechci, kdybych potreboval fg tak by mi Leri jiste pujcil... ale tohle jsem rikal skoro kazdemu kdo provadel tyhle akce... a prece jenom... 1500 fg to uz je ranec
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 25 2007 02:51pm
Ty vole, já fakt nevim jestli si děláte prdel nebo to myslíte vážně kluci. biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll