Quote (undead_lord @ Mon, 25 Jun 2007, 22:35)
Quote (MrReaper @ Mon, Jun 25 2007, 08:33pm)
Leri nepochybuju o správnosti tveho rozhodnuti, ale je podle me trochu unfair vuci tem kteri nesedi na foru 24/7. Co takhle delat vic takovych akci s nizsim amount donated?
hezky receno. Ty chces taky donate vid

ne nechci, kdybych potreboval fg tak by mi Leri jiste pujcil... ale tohle jsem rikal skoro kazdemu kdo provadel tyhle akce... a prece jenom... 1500 fg to uz je ranec