d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Moje Ladder Reset Parta! > Pripojte se nekdo, prosim :(
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 24 2007 02:10pm
Quote (MrReaper @ Sun, 24 Jun 2007, 20:51)
mno jako ja jdu do skoly takze jak to tak vidim tak nezacnu s nikym... takze si s tim skelemancerem stejne nakonec pojedu sam


Si dej non-stop. smile.gif

// Stejně podle mě nebude reset ani náhodou o půlnoci. Počítám, že pro Evropu bude zítra dopoledne, takže asi nemá cenu řešit party, protože půlka lidí bude v práci/škole.

This post was edited by zerkii on Jun 24 2007 02:12pm
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 24 2007 05:10pm
tak to ja nic, s runnerem fakt hrat hcl nehodlam smile.gif gl
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 24 2007 05:17pm
Quote (CarodeJ @ Mon, 25 Jun 2007, 00:10)
tak to ja nic, s runnerem fakt hrat hcl nehodlam smile.gif gl


vouch biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 24 2007 11:55pm
Sakra oni uz by to i resetli, ale ceka se na Sasku!
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 25 2007 12:56am
Quote (Leri @ Mon, 25 Jun 2007, 07:55)
Sakra oni uz by to i resetli, ale ceka se na Sasku!


rofl.gif

co jako dela ? smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 25 2007 01:24am
Quote (CarodeJ @ Mon, Jun 25 2007, 06:56am)
Quote (Leri @ Mon, 25 Jun 2007, 07:55)
Sakra oni uz by to i resetli, ale ceka se na Sasku!


rofl.gif

co jako dela ? smile.gif


V divadle smile.gif
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jun 25 2007 01:27am
Quote (Leri @ Mon, Jun 25 2007, 07:24am)
Quote (CarodeJ @ Mon, Jun 25 2007, 06:56am)
Quote (Leri @ Mon, 25 Jun 2007, 07:55)
Sakra oni uz by to i resetli, ale ceka se na Sasku!


rofl.gif

co jako dela ? smile.gif


V divadle smile.gif


Kdepak, čekaj až slušný lidi přijdou z práce, jsout to hodní hoši u toho blizzardu, jen co je pravda smile.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 25 2007 01:50am
Quote (UBU @ Mon, 25 Jun 2007, 09:27)
Quote (Leri @ Mon, Jun 25 2007, 07:24am)
Quote (CarodeJ @ Mon, Jun 25 2007, 06:56am)
Quote (Leri @ Mon, 25 Jun 2007, 07:55)
Sakra oni uz by to i resetli, ale ceka se na Sasku!


rofl.gif

co jako dela ? smile.gif


V divadle smile.gif


Kdepak, čekaj až slušný lidi přijdou z práce, jsout to hodní hoši u toho blizzardu, jen co je pravda smile.gif


"slusny lidi" jsou na neschopence, takze na ne se neceka .. ceka se na srace, co si to neumi zaridit smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 25 2007 01:54am
Ach jo, vy deti praci povinne wink.gif
Member
Posts: 293
Joined: Apr 22 2006
Gold: 8.37
Jun 25 2007 02:35am
Ja jsem jeste doma, ale napsal jsem jim, at to resetnou az po desate vecer.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll