Quote (UBU @ Mon, 25 Jun 2007, 09:27)
Quote (Leri @ Mon, Jun 25 2007, 07:24am)
Quote (CarodeJ @ Mon, Jun 25 2007, 06:56am)
Quote (Leri @ Mon, 25 Jun 2007, 07:55)
Sakra oni uz by to i resetli, ale ceka se na Sasku!

co jako dela ?

V divadle

Kdepak, čekaj až slušný lidi přijdou z práce, jsout to hodní hoši u toho blizzardu, jen co je pravda

"slusny lidi" jsou na neschopence, takze na ne se neceka .. ceka se na srace, co si to neumi zaridit