Quote (Sebasti @ Sun, Jun 24 2007, 12:03pm)
Quote (z3r0. @ Sun, Jun 24 2007, 10:48am)
Quote (Sebasti @ Sun, Jun 24 2007, 11:43am)
Quote (M0f0 @ Sun, Jun 24 2007, 09:57am)
skelemancer ftw...
hmm a kolik lidi s tebou bude hrat v jedne hre?

A proc by museli? asi nevis jak je skeletmancer silny...
ne jen jsem s nim chodil na ubery... on silnej neni ani trochu, takže bez enigmi to bude za *a) pomaly *

o držku *c) zalagovany

nekromancer je nejbezpecnejsi postava, pomaly muze byt od portovani je tam socka a on nepotrebuje char na ubery.