d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Přidá Se Někdo Do Party? > kdy přesně bude reset?
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 04:10am
heh, prvni 2 mesice nebudes delat nic jinyho, nez xpit chary ..
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 04:17am
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 12:10)
heh, prvni 2 mesice nebudes delat nic jinyho, nez xpit chary ..


no a kdo ne? biggrin.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 04:18am
no ne kazdej musi mit hned ze zacatku hcl classic bo + rush, scl classic rush, hcl java hammer bo ench li soso smile.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 04:25am
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 12:18)
no ne kazdej musi mit hned ze zacatku hcl classic bo + rush, scl classic rush, hcl java hammer bo ench li soso smile.gif


no ja jsem v tom jenom nemel jasno, to byly uvahy.
ted uz vim ze na scl uplne seru, budu mit jen hcl.

hcl classic bo+rusherka - bez bo to riskovat nebudu
hcl lod jeden char na vyber hf + mf runy - nejspis hammer k tomu bo

Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2007 05:14am
btw proc hrajete bez lod???
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 05:14am
pac tam nemusis mit ance a baalq na rush wink.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 23 2007 05:15am
;] hej pojďte na east smile.gif tam jsou brutalni ceny wink.gif a američani neumí hrát smile.gif jsou to lamy wink.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 05:17am
tak proc na east ? smile.gif tady ted pred koncem ladderu stal scl classic soj 290 fg + smile.gif to staci ne ?
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 05:18am
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:15)
;] hej pojďte na east smile.gif tam jsou brutalni ceny wink.gif a američani neumí hrát smile.gif jsou to lamy wink.gif


to neni tak spatnej nápad biggrin.gif

ale zas na druhou stranu tam jsou a budou děsně drahý hrs.
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 23 2007 05:18am
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 11:17am)
tak proc na east ? smile.gif tady ted pred koncem ladderu stal scl classic soj 290 fg + smile.gif to staci ne ?


tam 400 fg wink.gif hr = 90 fg a na new ladder bude stat hr - 3-5 k fg wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll