d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Moje Reset Ladder Parta > čti pokud chceš taky
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Jun 22 2007 01:35pm
dalsi otazka, jak budem resit korist? biggrin.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 22 2007 02:10pm
Quote (undead_lord @ Fri, Jun 22 2007, 07:35pm)
dalsi otazka, jak budem resit korist? biggrin.gif


takže dobrá otázka kořist jedeme kdo si co čapne je jeho ale... když jeden nebude moc grabovata a jeden bude nahrabanej tak mu pučí něco co nepotřebuje
ale další věc ze začátku fhr/fcr když najdete budete mít povinost mi to pučit na několik dní jen fcr a hlavně fhr gcs a věci popř věci co budou dávat dost many páč já ze začatku jedu tele sorc takže vás budu moct od 2x lvlu rushovat sám ale potřebuju manu prachy na mana poty a abych nebyl tak izi target tak fhr
zejtra zveřejnim sraz na bn aby jsme se dali do fl + nějáká komunikace aby jsme věšděli kdy se sejdem atd až spadne bn
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 22 2007 02:14pm
Quote (Lua @ Fri, 22 Jun 2007, 16:09)
Quote (saesa @ Fri, Jun 22 2007, 03:06pm)
Bude nekdo chtit me do party? Nebo unwanted noobfuck?


sae pro tebe místo se vždy najde
asslick more plis xd

Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Jun 22 2007 02:34pm
Quote (Lua @ Fri, Jun 22 2007, 08:10pm)
Quote (undead_lord @ Fri, Jun 22 2007, 07:35pm)
dalsi otazka, jak budem resit korist? biggrin.gif


takže dobrá otázka kořist jedeme kdo si co čapne je jeho ale... když jeden nebude moc grabovata a jeden bude nahrabanej tak mu pučí něco co nepotřebuje
ale další věc ze začátku fhr/fcr když najdete budete mít povinost mi to pučit na několik dní jen fcr a hlavně fhr gcs a věci popř věci co budou dávat dost many páč já ze začatku jedu tele sorc takže vás budu moct od 2x lvlu rushovat sám ale potřebuju manu prachy na mana poty a abych nebyl tak izi target tak fhr
zejtra zveřejnim sraz na bn aby jsme se dali do fl + nějáká komunikace aby jsme věšděli kdy se sejdem atd až spadne bn


ano sefe biggrin.gif

zitra na bn nebudu. A ohledne fl, to si kazdy muze vybrat koho si tam prida. Ja osobne si te tam nepridam smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 22 2007 02:41pm
Quote (undead_lord @ Fri, Jun 22 2007, 08:34pm)
Quote (Lua @ Fri, Jun 22 2007, 08:10pm)
Quote (undead_lord @ Fri, Jun 22 2007, 07:35pm)
dalsi otazka, jak budem resit korist? biggrin.gif


takže dobrá otázka kořist jedeme kdo si co čapne je jeho ale... když jeden nebude moc grabovata a jeden bude nahrabanej tak mu pučí něco co nepotřebuje
ale další věc ze začátku fhr/fcr když najdete budete mít povinost mi to pučit na několik dní jen fcr a hlavně fhr gcs a věci popř věci co budou dávat dost many páč já ze začatku jedu tele sorc takže vás budu moct od 2x lvlu rushovat sám ale potřebuju manu prachy na mana poty a abych nebyl tak izi target tak fhr
zejtra zveřejnim sraz na bn aby jsme se dali do fl + nějáká komunikace aby jsme věšděli kdy se sejdem atd až spadne bn


ano sefe biggrin.gif

zitra na bn nebudu. A ohledne fl, to si kazdy muze vybrat koho si tam prida. Ja osobne si te tam nepridam smile.gif


mrd... neva no ale aby jsme byly kontaktovaní je pravda že mě v fl mít nemusíš když máme ajsko xd
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 22 2007 03:53pm
Quote (saesa @ Fri, Jun 22 2007, 04:13pm)
Quote (Sobcz @ Fri, Jun 22 2007, 03:09pm)
Quote (saesa @ Fri, Jun 22 2007, 04:06pm)
Bude nekdo chtit me do party? Nebo unwanted noobfuck?


unwanted noobfuck
j/k biggrin.gif


Harhar... stejne te miluji!
A CO HC-PK?


čau blbe !!!

DAVUL @ IP 263.63.18.187 rulezzzzzzzz staré časy smile.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 22 2007 04:18pm
Quote (Killer111 @ Fri, 22 Jun 2007, 22:53)
DAVUL @ IP 263.63.18.187 rulezzzzzzzz staré časy smile.gif

davul sux hard, verified by me ;P

Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 22 2007 04:24pm
Quote (unknown_spirit @ Fri, Jun 22 2007, 11:18pm)
Quote (Killer111 @ Fri, 22 Jun 2007, 22:53)
DAVUL @ IP 263.63.18.187 rulezzzzzzzz staré časy smile.gif

davul sux hard, verified by me ;P


jj davul dostával od mé full block Stormshield orberky ale co už smile.gif
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Jun 22 2007 10:17pm
Quote (RatTSnakeCZ @ Fri, Jun 22 2007, 08:19pm)
taky pudu .. teda pokud mi na letisti pude net .. bude to nad ranem pocitam ze to resnout tak v 05:00 naseho casu biggrin.gif


sry, z techickych duvodu, vypadam ze hry sad.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 24 2007 08:11am
takže lidi potvrdtě že pudete semnou
storpo jedeme já a dali<egy>
undead
hero etc potvrdtě že pudete smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll