Quote (undead_lord @ Fri, Jun 22 2007, 07:35pm)
dalsi otazka, jak budem resit korist?

takže dobrá otázka kořist jedeme kdo si co čapne je jeho ale... když jeden nebude moc grabovata a jeden bude nahrabanej tak mu pučí něco co nepotřebuje
ale další věc ze začátku fhr/fcr když najdete budete mít povinost mi to pučit na několik dní jen fcr a hlavně fhr gcs a věci popř věci co budou dávat dost many páč já ze začatku jedu tele sorc takže vás budu moct od 2x lvlu rushovat sám ale potřebuju manu prachy na mana poty a abych nebyl tak izi target tak fhr
zejtra zveřejnim sraz na bn aby jsme se dali do fl + nějáká komunikace aby jsme věšděli kdy se sejdem atd až spadne bn