[QUOTE=Karbec,Wed, Jun 20 2007, 08:11pm][QUOTE=fifky-OVA,Wed, 20 Jun 2007, 22:09][QUOTE=Karbec,Wed, Jun 20 2007, 08:07pm][QUOTE=fifky-OVA,Wed, 20 Jun 2007, 22:05][QUOTE=MrReaper,Wed, Jun 20 2007, 08:03pm][QUOTE=Karbec,Wed, 20 Jun 2007, 21:59][QUOTE=DeallerCZ,Wed, 20 Jun 2007, 21:58]Já bych docela bral

mam jenom dřeváckou nouzovku od soba

[/QUOTE]
co me za to das.
^ Sebasti
zde mas:

</DIV><!--QuoteEEnd-->
nedavej mu nic zkazis mu fg konto !![/QUOTE]
jj a proto to udelej me zadarmo[/QUOTE]
ty nic nedostanes..[/QUOTE]
proc jako[/QUOTE]
protoze uz si dostal 4 sigy xd
Unlu >

e: mam udelat prazdnou bublinku ?

)[/QUOTE]
debile bublinku, kde bude nejaky text. A ty mi pak reknes, jak ten text muzu editovat !