d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ok , Kdo Chce Sig.. > napiste to ZDE
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 20 2007 02:11pm
Quote (fifky-OVA @ Wed, 20 Jun 2007, 22:09)
Quote (Karbec @ Wed, Jun 20 2007, 08:07pm)
Quote (fifky-OVA @ Wed, 20 Jun 2007, 22:05)
Quote (MrReaper @ Wed, Jun 20 2007, 08:03pm)
Quote (Karbec @ Wed, 20 Jun 2007, 21:59)
Quote (DeallerCZ @ Wed, 20 Jun 2007, 21:58)
Já bych docela bral smile.gif mam  jenom dřeváckou nouzovku od soba biggrin.gif


co me za to das.
^ Sebasti
zde mas: posilej


nedavej mu nic zkazis mu fg konto !!


jj a proto to udelej me zadarmo


ty nic nedostanes..


proc jako

protoze uz si dostal 4 sigy xd
Unlu >
e: mam udelat prazdnou bublinku ? smile.gif)

This post was edited by Karbec on Jun 20 2007 02:12pm
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Jun 20 2007 02:14pm
[QUOTE=Karbec,Wed, Jun 20 2007, 08:11pm][QUOTE=fifky-OVA,Wed, 20 Jun 2007, 22:09][QUOTE=Karbec,Wed, Jun 20 2007, 08:07pm][QUOTE=fifky-OVA,Wed, 20 Jun 2007, 22:05][QUOTE=MrReaper,Wed, Jun 20 2007, 08:03pm][QUOTE=Karbec,Wed, 20 Jun 2007, 21:59][QUOTE=DeallerCZ,Wed, 20 Jun 2007, 21:58]Já bych docela bral smile.gif mam jenom dřeváckou nouzovku od soba biggrin.gif[/QUOTE]

co me za to das.
^ Sebasti
zde mas: </DIV><!--QuoteEEnd-->

nedavej mu nic zkazis mu fg konto !![/QUOTE]

jj a proto to udelej me zadarmo[/QUOTE]

ty nic nedostanes..[/QUOTE]

proc jako[/QUOTE]
protoze uz si dostal 4 sigy xd
Unlu > e: mam udelat prazdnou bublinku ? smile.gif)[/QUOTE]

debile bublinku, kde bude nejaky text. A ty mi pak reknes, jak ten text muzu editovat !

Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 20 2007 02:18pm
to nevim jak to muzes editovat , tak to udelej jako rotator ne?
aky text
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Jun 20 2007 02:24pm
Quote (Karbec @ Wed, Jun 20 2007, 08:18pm)
to nevim jak to muzes editovat , tak to udelej jako rotator ne?
aky text


omg to si rikas grafik kdyz ani nevis jak se edituji texty?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 20 2007 02:28pm
Quote (undead_lord @ Wed, 20 Jun 2007, 22:24)
Quote (Karbec @ Wed, Jun 20 2007, 08:18pm)
to nevim jak to muzes editovat , tak to udelej jako rotator ne?
aky text


omg to si rikas grafik kdyz ani nevis jak se edituji texty?


ne nevim
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 20 2007 02:31pm
Quote (Karbec @ Wed, Jun 20 2007, 09:28pm)
Quote (undead_lord @ Wed, 20 Jun 2007, 22:24)
Quote (Karbec @ Wed, Jun 20 2007, 08:18pm)
to nevim jak to muzes editovat , tak to udelej jako rotator ne?
aky text


omg to si rikas grafik kdyz ani nevis jak se edituji texty?


ne nevim


tož mu to pošli v PSD
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Jun 20 2007 02:32pm
Quote (Killer111 @ Wed, Jun 20 2007, 08:31pm)
Quote (Karbec @ Wed, Jun 20 2007, 09:28pm)
Quote (undead_lord @ Wed, 20 Jun 2007, 22:24)
Quote (Karbec @ Wed, Jun 20 2007, 08:18pm)
to nevim jak to muzes editovat , tak to udelej jako rotator ne?
aky text


omg to si rikas grafik kdyz ani nevis jak se edituji texty?


ne nevim


tož mu to pošli v PSD


nejlehci zpusob a on to nevi biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 20 2007 02:32pm
Quote (Killer111 @ Wed, 20 Jun 2007, 22:31)
Quote (Karbec @ Wed, Jun 20 2007, 09:28pm)
Quote (undead_lord @ Wed, 20 Jun 2007, 22:24)
Quote (Karbec @ Wed, Jun 20 2007, 08:18pm)
to nevim jak to muzes editovat , tak to udelej jako rotator ne?
aky text


omg to si rikas grafik kdyz ani nevis jak se edituji texty?


ne nevim


tož mu to pošli v PSD


jj smile.gif otazka.. ty to umis? wink.gif
unlu chces spídu jen toho cernyho nebo muze bejt noormalni

This post was edited by Karbec on Jun 20 2007 02:34pm
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Jun 20 2007 02:37pm
Quote (Karbec @ Wed, Jun 20 2007, 08:32pm)
Quote (Killer111 @ Wed, 20 Jun 2007, 22:31)
Quote (Karbec @ Wed, Jun 20 2007, 09:28pm)
Quote (undead_lord @ Wed, 20 Jun 2007, 22:24)
Quote (Karbec @ Wed, Jun 20 2007, 08:18pm)
to nevim jak to muzes editovat , tak to udelej jako rotator ne?
aky text


omg to si rikas grafik kdyz ani nevis jak se edituji texty?


ne nevim


tož mu to pošli v PSD


jj smile.gif otazka.. ty to umis? wink.gif
unlu chces spídu jen toho cernyho nebo muze bejt noormalni



tohle mi posilej pres PM

konec debaty o spidovi tady, jeste by mi pak tu originalitu nekdo ukradl
uglyhammer.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 20 2007 02:47pm
Quote (Karbec @ Wed, Jun 20 2007, 09:32pm)
Quote (Killer111 @ Wed, 20 Jun 2007, 22:31)
Quote (Karbec @ Wed, Jun 20 2007, 09:28pm)
Quote (undead_lord @ Wed, 20 Jun 2007, 22:24)
Quote (Karbec @ Wed, Jun 20 2007, 08:18pm)
to nevim jak to muzes editovat , tak to udelej jako rotator ne?
aky text


omg to si rikas grafik kdyz ani nevis jak se edituji texty?


ne nevim


tož mu to pošli v PSD


jj smile.gif otazka.. ty to umis? wink.gif
unlu chces spídu jen toho cernyho nebo muze bejt noormalni


tož to není tak těžké uložit si prve sig jako PSD a pak znovu na JPEG bo PNG , a normálně to poslat přes icq ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll