d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Ví Adresu Na Shiftyho? > chtěl bych mu poslat dáreček
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jun 10 2007 11:43am
Quote (Sobcz @ Sun, Jun 10 2007, 05:26pm)
Quote (Killer111 @ Sun, Jun 10 2007, 06:24pm)
nevidím problém ve sdílení accountů ale musíš si najít lidi kterým můžeš věřit, já takové lidi naštěstí našel
né nadarmo se říká SCNL > SCL ^^


todle bylo HCL ^^ selfpwnt.


laugh.gif
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Jun 10 2007 11:47am
...

This post was edited by undead_lord on Jun 10 2007 11:47am
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 10 2007 11:49am
na SCNL mam zkusenosti s lidma kterym se da verit, ale i s lidma kterym se neda verit... svine najdes vsude... ale jinak Jirko mas pravdu ze ta situace na L je mnohem horsi nez na NL
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 10 2007 11:50am
Quote (st3pix @ Sun, Jun 10 2007, 02:32pm)
Quote (fu.me @ Sun, Jun 10 2007, 09:23am)
poraďte chci mu poslat dáreček za ukradenej acc


ty seš fakt blbeček, kvůli hře chceš někomu rozmlátit držku? a na to, že je třeba silnější, než ty, jsi asi nepomyslel, co?


to nic neni, jsem někde čet, že nějaké chlápek myslim z číny, pučil v nějkém mmorpg meč, ten ho prodal za real peníze,
ho šel udat na policii, tam se mu vysmáli, tak se nasral a toho zloděje zabil.
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Jun 10 2007 12:02pm
Quote (MrReaper @ Sun, Jun 10 2007, 05:49pm)
na SCNL mam zkusenosti s lidma kterym se da verit, ale i s lidma kterym se neda verit... svine najdes vsude... ale jinak Jirko mas pravdu ze ta situace na L je mnohem horsi nez na NL


bude to asi tim, ze na scnl jsou lidi, kteri hrajou d2 dele nez lidi na scl (ne vzdy to tak musi byt ofc, ale zpravidla)

a jinak lide,m kterym veris nikdy nemuzes jestli te okradnou nebo ne. Muzou treba predstirat ze jsou tvoji kamaradi, klidne ti parkrat prehodi cenne veci a nevezmou ale kdyz dojde na cely acc ..
Member
Posts: 13,635
Joined: Mar 10 2006
Gold: 1,106.00
Jun 10 2007 12:22pm
Quote (st3pix @ Sun, Jun 10 2007, 02:32pm)
Quote (fu.me @ Sun, Jun 10 2007, 09:23am)
poraďte chci mu poslat dáreček za ukradenej acc


ty seš fakt blbeček, kvůli hře chceš někomu rozmlátit držku? a na to, že je třeba silnější, než ty, jsi asi nepomyslel, co?


( díky ti za oslovení ale todle si dovoluj na svoje vrstevníky já ti taky nenadavam nebo jsi stejnej kreten jako shifty? )

muze bejt jak silnej chce ja si myslim ze taky nejsem z nejslabsich a co se tyce hry tak mi vycoroval itemy cca za 1.2k fgs = 1k+ Kč kdybych to měl kupovat od njaguara a jelikož nemam zadny itemy uz ani na scnl ani na scl ani na hc tak si myslim ze mam pravo bejt nasranej kdyby mi vycoroval acc nekdo koho neznam tak to takhle neresim ale jelikoz to byl clovek kteryho jsem znal a veril mu tak to je trochu neco jinyho smile.gif nemyslite??
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 10 2007 12:46pm
Hmm.. neni to nic hezkeho tohleto teda mno.. kdyz uz pojedes na shiftyho nejak se s nim domluv a zajedte rovnou do Ostravy za banickem ( ktereho prozmenu ce zmlatit shifty za pknuteho palu tongue.gif )
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 10 2007 12:56pm
a pak prijedte do Opavy a pomozte mi zmlatit par nacku co me zrubali asi pred mesicem smile.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jun 10 2007 01:00pm
Quote (fu.me @ Sun, 10 Jun 2007, 14:02)
adresu k nemu domu biggrin.gif vybral mi acc a ted to na jsp rozprodava ... chtel bych si s nim potykat z oci do oci
nebo alespon jeho krestni jmeno biggrin.gif budu za to vdečnej dam i odmenu za celou adresu


myslim ze jse jmenuje hajek smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 10 2007 01:08pm
Quote (hero_cz @ Sun, 10 Jun 2007, 19:00)
Quote (fu.me @ Sun, 10 Jun 2007, 14:02)
adresu k nemu domu biggrin.gif vybral mi acc a ted to na jsp rozprodava ... chtel bych si s nim potykat z oci do oci
nebo alespon jeho krestni jmeno biggrin.gif budu za to vdečnej dam i odmenu za celou adresu


myslim ze jse jmenuje hajek smile.gif


njn biggrin.gif to už sem mu taky řekl ... píčo biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll