co mi to dalo?? hmm
Kámoše
naučil jsem se anglicky a to ještě neumim česky
spousty příjemě strávenýho času
naučil jsem se obchodovat ( vyjednávat )
vzalo?
vzalo mi to iluze o lidech myslel jsem si že někteří nejsou schopni udělat to co udělali ( po včerejšku co mi provedl Shifty )
řekl bych že to bylo nefér
jinak mi to asi nic nebere možná ještě spousty nervů

ale má mě srát mladá nebo diablo to raději to diablo