d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Co Dalo? Vzalo? > diablo?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 7 2007 12:03pm
Quote (undead_lord @ Thu, Jun 7 2007, 02:49pm)
Quote (Megafusion @ Thu, Jun 7 2007, 01:11pm)
mne to nevzalo zadneho kamosa...


vzalo ti kamose, ktery jsi mohl mit ...


hovno prdel sraka to je nae znaka, hovno prdel kamen to je nae znamen.
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 7 2007 01:29pm
Quote (unknown_spirit @ Wed, 6 Jun 2007, 23:20)
+
AJ
Friendz a na zaklade friends pomerne slusnou komunitu smile.gif jeste z TW atd Reaper muze vypravet co tam ted drzi na foru smile.gif
Fun

-
Cas.............................................................................................


OKPaku ja TW uz nejaky ten casek nehraju, svuj acc jsem prenechal nekomu uz ani nevim komu... ale je fakt ze to bylo pomerne huste obdobi smile.gif jeste kdyz jsme to drtili s Tebim smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 8 2007 05:38am
Diablo mi vzalo zivot
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 8 2007 07:16am
Diablo mi vzalo hodn asu. Ale byl to jen voln as tak toho nelituji. Co mi dalo? Kamardy, nkdy adrenalin, radost z vsledk.
Ale nejvc me tve e veobecn hran her mi vzalo kondiku... wallbash.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Jun 9 2007 10:12am
vzalo:
kvalitu zraku
cas

dalo:
prdel
podpora meho perfekcionalismu
moznost prekonani vytycenych cilu


zni to moc inteligentne od takovyho prasaka jako sem ja, ja vim wink.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 9 2007 11:31am
Quote (Josefista @ Sat, Jun 9 2007, 04:12pm)
vzalo:
kvalitu zraku
cas

dalo:
prdel
podpora meho perfekcionalismu
moznost prekonani vytycenych cilu


zni to moc inteligentne od takovyho prasaka jako sem ja, ja vim wink.gif


a teď bys nám to mohl napsat česky, ať to chápem biggrin.gif

Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Jun 9 2007 01:23pm
moznost prekonani vytycenych cilu > jako ze sem si rek ze udelam dobryho nekra a budu s nim vyhravat turnaje (pracuje se na tom:)
podpora meho perfekcionalismu > jako ze toho nekra chci mit fakt gosu> o to vic snahy me to stoji> chci aby byl perfektni > rozviji se ma vlastnost perfekcionalismus,,,

no, snad to ani radsi nectete tongue.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 9 2007 02:17pm
Quote (Josefista @ Sat, Jun 9 2007, 07:23pm)


no, snad to ani radsi nectete tongue.gif


pozde no ..
Member
Posts: 13,635
Joined: Mar 10 2006
Gold: 1,106.00
Jun 10 2007 03:47am
co mi to dalo?? hmm
Kámoše
naučil jsem se anglicky a to ještě neumim česky
spousty příjemě strávenýho času
naučil jsem se obchodovat ( vyjednávat )


vzalo?
vzalo mi to iluze o lidech myslel jsem si že někteří nejsou schopni udělat to co udělali ( po včerejšku co mi provedl Shifty )
řekl bych že to bylo nefér
jinak mi to asi nic nebere možná ještě spousty nervů biggrin.gif ale má mě srát mladá nebo diablo to raději to diablo
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,237.88
Jun 10 2007 06:39am
Quote (fu.me @ Sun, Jun 10 2007, 09:47am)
co mi to dalo?? hmm
Kámoše
naučil jsem se anglicky a to ještě neumim česky
spousty příjemě strávenýho času
naučil jsem se obchodovat ( vyjednávat )


vzalo?
vzalo mi to iluze o lidech myslel jsem si že někteří nejsou schopni udělat to co udělali ( po včerejšku co mi provedl Shifty )
řekl bych že to bylo nefér
jinak mi to asi nic nebere možná ještě spousty nervů biggrin.gif ale má mě srát mladá nebo diablo to raději to diablo


nemas verit shiftymu .. ver mne biggrin.gif

This post was edited by undead_lord on Jun 10 2007 06:39am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll