Quote (Esantin @ Mon, Jun 4 2007, 08:02pm)
Quote (Lua @ Mon, Jun 4 2007, 07:39pm)
Quote (Esantin @ Mon, Jun 4 2007, 07:14pm)
sem taky nedávno navázal kontakt se spoogym

ty ho znáš lul? ajm šoked
ofc spoogy je nezapomenutelný

Total-theEnd bo jakou mìl assku ^^
no tahle aska má i svojí histori teda ten nick,nejen že za ní moc neumìl hrát ale taky jí nìkolikrát pøedìlával díky mì páè sem mu øíkal že je to hnusny že by to mìl pøedìlat stejnì to udìlal podle sebe sem mu øíkal že je to hnus ale neposlouchal njn spúúgy si pamatuju když sem zaèínal patøil mezi mé vzory a je to fajný chlapík