d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > --->baret.sk Alias Readytofight<----
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 6 2007 09:43am
Quote (ReadyToFight @ Wed, Jun 6 2007, 01:01pm)
Quote (Lua @ Mon, Jun 4 2007, 08:17pm)
Quote (Esantin @ Mon, Jun 4 2007, 08:02pm)
Quote (Lua @ Mon, Jun 4 2007, 07:39pm)
Quote (Esantin @ Mon, Jun 4 2007, 07:14pm)
sem taky nedávno navázal kontakt se spoogym biggrin.gif

ty ho znáš lul? ajm šoked


ofc spoogy je nezapomenutelný biggrin.gif Total-theEnd bo jakou mìl assku ^^


no tahle aska má i svojí histori teda ten nick,nejen že za ní moc neumìl hrát ale taky jí nìkolikrát pøedìlával díky mì páè sem mu øíkal že je to hnusny že by to mìl pøedìlat stejnì to udìlal podle sebe sem mu øíkal že je to hnus ale neposlouchal njn spúúgy si pamatuju když sem zaèínal patøil mezi mé vzory a je to fajný chlapík


das mi nanho nejaky kontakt ??icq napr tongue.gif


jo dam ale nejdøív se ho zeptam wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll