Quote (Leri @ Sun, 3 Jun 2007, 13:51)
Quote (MrReaper @ Sun, Jun 3 2007, 11:39am)
Quote (Killer111 @ Sun, 3 Jun 2007, 13:32)
Quote (MrReaper @ Sun, Jun 3 2007, 12:24pm)
Quote (doobik @ Sun, 3 Jun 2007, 13:18)
co je "ceska" ?
Hovorite o tom ako o dakej kosti pri kolene alebo tak nieco...Nevie niekto slovensky ekvivalent?
to je takova ta kulata kost co je zepredu na kolene, slovensky fakt nevim

Speedy video bude

jenom nevim jestli bude clovek ktery by ho tu hodil

s tvoji smulou todle nepøe¾ije¹
smulou? spis stestim ne? ja potkal smrt uz tak dvakrat trikrat a nikdy se mi v podstate nic vaznejsiho nestalo (nebo lepe receno se mi stavaj hrozny veci bez vaznejsich nasledku

Nasledky tu jsou, jen je sam nevnimas! Okoli o tom nechce mluvit, ani tady se to nikdo neodvazi rict.
ano? tebe jsem vzdy povazoval za primeho a uprimneho cloveka, ktery si nebere servitky, proto bych te rad pozadal abys mi sdelil jake ty nasledky jsou. Pokud se zdrahas rict to prede vsemi, pouzij PM prosim. V pripade ze tak neucinis a "nechas" si to pro sebe, budu nucen inzultovat tvou osobu a napadnout slovne tvuj charakter.