d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Dva Dckeye > na jednom pc
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 1 2007 09:42am
Quote (undead_lord @ Fri, 1 Jun 2007, 17:39)
Quote (MrReaper @ Fri, Jun 1 2007, 03:33pm)
Quote (undead_lord @ Fri, 1 Jun 2007, 17:32)
Quote (MrReaper @ Fri, Jun 1 2007, 03:06pm)
Quote (undead_lord @ Fri, 1 Jun 2007, 16:35)
Quote (MrReaper @ Fri, Jun 1 2007, 02:22pm)
http://newsh*thead.net/index.php?id=utilities/utilities -- stahnete si Serbyho cd-key-changer z tehle stranky, je zhruba v pulce seznamu
http://newsh*thead.net/index.php?id=hacks/hacks -- tady si stahnete loader

1) pres ten changer si vytvorite novou MPQ file obsahujici druhou sadu cd keyu (jmeno si zvolte jak chcete, pro ukazku pouzivam REAP.mpq
2) hodite si loader do slozky s diablem a vytvorite si na plose dva zastupce
3) jeden zastupce nechejte tak a druhemu dopiste parametr -mpq REAP.mpq
4) spoustejte jak chcete smile.gif

nejake dotazy?

edit: omlouvam se za ty linky, forum je filtruje... je to "n.e.w.d.2.e.v.e.n.t...net" /to co tam je


bezpecnost tech souboru?


za koho me mas?


se ptam na zkusenosti smile.gif


no vidis me ze bych prestal hrat? to bude znamka toho ze i cd keye i komp porad mam smile.gif


vidim ze mas zkusenosti tak se zeptam.

Kdyz mam spusteny 2 d2. (obe jsou pevne nainstalovane) a kdyz odejdu prepnu do jedne, tak ta druha dostane interupt
jak se to da vyresit?

a obcas mi nahodi error okno ?


no nejlepsi je kdyz mas dve d2 tak je mit v okne (parametr -w v kombinaci s -nohide) aby si obe brali potrebnou pamet, jinak kdyz mas obe fullscreen tak ta druha dostava low system priority a muze mit nedostatek pameti a proste dropnout... jinak jake error okno mas na mylsi? je jich vic smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 1 2007 10:06am
Dve okna v nohide, hm hodne stesti smile.gif
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Jun 1 2007 10:42am
zkousel jsem no hide, ale porad drop sad.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 2 2007 01:28am
Quote (Leri @ Fri, 1 Jun 2007, 18:06)
Dve okna v nohide, hm hodne stesti smile.gif


co se ti na tom nezda? ja tak jedu v pohode prakticky porad
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll