Quote (MrReaper @ Fri, Jun 1 2007, 03:20pm)
Quote (MrReaper @ Fri, 1 Jun 2007, 17:07)
Dekuji Undead Lordovi za 0.22 fg a take otkovi za 0.89 fg

ted mam ovsem problem ze zase potrebuju donate 0.11 fg

a velky dik Esantinovi (omlouvam se ze jsem needitnul, ale citil jsem se natolik povznesen tim ze mam konecne zarovnane fg ze jsem citil potrebu ten topic bumpnout

)
to neni zadny problem..

ja vidim problem v tom ze tebe vsichni bez problemu donatujou a me ne