d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vseobecny Pokec > misto pro vase pocity
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Jun 1 2007 07:34am
Quote (Esantin @ Fri, Jun 1 2007, 12:51pm)
Quote (Leri @ Fri, Jun 1 2007, 12:50pm)
Tak jestli teda muzu poprve vyuzit tento topic jako prostredek k vseobecnemu pokecu, rad bych poslal undead lorda do prdele.


proè?


flame
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 1 2007 07:39am
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Jun 1 2007 07:55am
Quote (Karbec @ Fri, Jun 1 2007, 01:39pm)


stejne se mi vice libi toto

http://www.youtube.com/watch?v=6hBqZ4gt1fw&mode=related&search= smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 1 2007 08:03am
Quote (undead_lord @ Fri, Jun 1 2007, 01:34pm)
Quote (Esantin @ Fri, Jun 1 2007, 12:51pm)
Quote (Leri @ Fri, Jun 1 2007, 12:50pm)
Tak jestli teda muzu poprve vyuzit tento topic jako prostredek k vseobecnemu pokecu, rad bych poslal undead lorda do prdele.


proè?


flame


btw dik za donate biggrin.gif 0.01 FG ^^
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 1 2007 08:07am
jsem nasranej protoze jsem slibil pomoc na jedny akci o vikendu a pak me holka o kterou stojim pozvala jinam a ja musel odmitnout kvuli slibu kterej jsem dal... sad.gif
btw N 0.22 fg donation
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 1 2007 08:13am
Preju hezky MDD wink.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 1 2007 09:07am
Dekuji Undead Lordovi za 0.22 fg a take otkovi za 0.89 fg smile.gif ted mam ovsem problem ze zase potrebuju donate 0.11 fg laugh.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 1 2007 09:20am
Quote (MrReaper @ Fri, 1 Jun 2007, 17:07)
Dekuji Undead Lordovi za 0.22 fg a take otkovi za 0.89 fg smile.gif ted mam ovsem problem ze zase potrebuju donate 0.11 fg laugh.gif


a velky dik Esantinovi (omlouvam se ze jsem needitnul, ale citil jsem se natolik povznesen tim ze mam konecne zarovnane fg ze jsem citil potrebu ten topic bumpnout smile.gif )
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 1 2007 09:23am
Quote (MrReaper @ Fri, Jun 1 2007, 03:20pm)
Quote (MrReaper @ Fri, 1 Jun 2007, 17:07)
Dekuji Undead Lordovi za 0.22 fg a take otkovi za 0.89 fg smile.gif ted mam ovsem problem ze zase potrebuju donate 0.11 fg laugh.gif


a velky dik Esantinovi (omlouvam se ze jsem needitnul, ale citil jsem se natolik povznesen tim ze mam konecne zarovnane fg ze jsem citil potrebu ten topic bumpnout smile.gif )


to neni zadny problem.. tongue.gif ja vidim problem v tom ze tebe vsichni bez problemu donatujou a me ne cry3.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 1 2007 09:23am
Quote (fifky-OVA @ Fri, Jun 1 2007, 03:23pm)
Quote (MrReaper @ Fri, Jun 1 2007, 03:20pm)
Quote (MrReaper @ Fri, 1 Jun 2007, 17:07)
Dekuji Undead Lordovi za 0.22 fg a take otkovi za 0.89 fg smile.gif ted mam ovsem problem ze zase potrebuju donate 0.11 fg laugh.gif


a velky dik Esantinovi (omlouvam se ze jsem needitnul, ale citil jsem se natolik povznesen tim ze mam konecne zarovnane fg ze jsem citil potrebu ten topic bumpnout smile.gif )


to neni zadny problem.. tongue.gif ja vidim problem v tom ze tebe vsichni bez problemu donatujou a me ne cry3.gif


ty už nehraješ, ne? smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll