d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tak Sem To Nedal > demence
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 282
Joined: May 29 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 31 2007 09:59pm
Quote (AliveAndKicking @ Fri, Jun 1 2007, 03:59am)
Quote (Esantin @ Thu, May 31 2007, 05:58pm)
Quote (FF-speed @ Thu, May 31 2007, 05:17pm)
Quote (hero_cz @ Thu, May 31 2007, 05:16pm)
Quote (EGY @ Thu, 31 May 2007, 16:04)
Nìkdo záøí jiný v záøí. Hodnì štestí pøi druhém pokusu!!!


to zvladnes dzzim palce smile.gif


držíš palce ? smile.gif a za co ho držíš ?

btw aldo vìøíme ti smile.gif


držím palce biggrin.gif


Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 31 2007 11:49pm
Quote (AliveAndKicking @ Fri, Jun 1 2007, 04:59am)
Quote (AliveAndKicking @ Fri, Jun 1 2007, 03:59am)
Quote (Esantin @ Thu, May 31 2007, 05:58pm)
Quote (FF-speed @ Thu, May 31 2007, 05:17pm)
Quote (hero_cz @ Thu, May 31 2007, 05:16pm)
Quote (EGY @ Thu, 31 May 2007, 16:04)
Nìkdo záøí jiný v záøí. Hodnì štestí pøi druhém pokusu!!!


to zvladnes dzzim palce smile.gif


držíš palce ? smile.gif a za co ho držíš ?

btw aldo vìøíme ti smile.gif


držím palce biggrin.gif


notak Runnere.. stejne dostanes lock na vsech accountech .. tvuj cas na napravu bezi ...
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jun 1 2007 04:50am
diky moc za podporu vim ... ale mrzi me to o to vic se budu snazit dat v zari ... a pak bude veget
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Jun 1 2007 10:25am
jj vejskou to teprv zacina ;-)

jinak na stredni jsou vesmes zamindrakovani kokoti, kde ti do znamky promitnou veskery lumparny za cely 4 roky ... ikdyz nekdy to muze byt i opravneny (coz myslim neni alduv pripad)

jinak bracha za 18 z 5 predmetu na strojarne dry.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 1 2007 11:23am
Quote (melcz @ Fri, 1 Jun 2007, 17:25)
jj vejskou to teprv zacina ;-)

jinak na stredni jsou vesmes zamindrakovani kokoti, kde ti do znamky promitnou veskery lumparny za cely 4 roky ... ikdyz nekdy to muze byt i opravneny (coz myslim neni alduv pripad)

jinak bracha za 18 z 5 predmetu na strojarne  dry.gif


na vyske je tiez kopu zamindrakovanych ^^
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 1 2007 05:29pm
Quote (otko @ Fri, Jun 1 2007, 05:23pm)
Quote (melcz @ Fri, 1 Jun 2007, 17:25)
jj vejskou to teprv zacina ;-)

jinak na stredni jsou vesmes zamindrakovani kokoti, kde ti do znamky promitnou veskery lumparny za cely 4 roky ... ikdyz nekdy to muze byt i opravneny (coz myslim neni alduv pripad)

jinak bracha za 18 z 5 predmetu na strojarne  dry.gif


na vyske je tiez kopu zamindrakovanych ^^


chci na vejšku biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 2 2007 01:46am
Ja taky, ale pokud to nedam, coz to tak zatim vypada, tak se kurva naseru, a rozdam vsechny fg!
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jun 2 2007 01:47am
rofl nedelej to .. pokud je to jeden predmet tak je to v kladu ... ale ty to das s prehledem uvidis..
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 11 2005
Gold: 18,003.00
Jun 2 2007 06:50am
alda: znam tyhle typky na informatiku, je to vetsinou nafoukana banda blbecku (narazis na ne vsude), na VS me take jeden dusil na relacni databaze a kdyz jsem pak v sqlku delal diplomku, tak se nezmohl ani na komentar, jelikoz vubec netusil, ktera bije, hlavne, ze si me vychutnal. Na stredni to bylo podobne, ale tam jsem z toho nematuroval.
Vyhazovat od maturity to delaji vetsinou jen noobove, se divim, ze je tam ta skola vubec pousti. Mozna si to pletu, ale nemelo by to byt neco jako odmena, za to, ze jsi tam 4 roky saskoval a delal protokoly/prace/testy atd? U statnic na VS to tak je.
Kazdopadne drzim palce.

EDIT: btw ISO/OSI je stejne jen teoreticky blabol, o nemz staci vedet ze existuje, pricemz stejne s realitou nema nic spolecneho, muzes se klidne vysmat kazdemu kdo Ti bude tvrdit neco jineho.

This post was edited by nighthag on Jun 2 2007 06:57am
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Jun 2 2007 07:23am
Quote (alda @ Thu, May 31 2007, 02:23pm)
mno proste sem dnes delal maturu a rupl sem z vypocetky (vypocetni model ISO/OSI)
sem naprostej dement.. ale priznavam se.... jinak sem dal celou maturu krom tohoto... trosku me potopil ucitel .... pro nekoho vymluva pro nekoho fakt jak mi verite.. ale co uz  za tri mesice delam opravku tohoto predmetu (odvykladam  mu to od konce jak to budu umet ... dementovi jednomu).... pry se to stava..(((((  wallbash.gif  cry3.gif  cry3.gif  cry3.gif  cry3.gif        ale co uz... takze opakuju v zari.. uglystupid1.gif  hand.gif  wurf.gif  icon_argue.gif  ranting.gif  uglyhammer.gif


ja sem taky predloni nedal maturu. dont worry

edit: a taky z vypocetni techniky. Tridici procedury v pacalu.

edit2: a opravna za jedna

This post was edited by IqLimited on Jun 2 2007 07:25am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll